Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TDI Şanzuman Yağı Değişimi

75W-90 Motul ve mobil tavsiye ederim, 4 sene ya da 60.000'de bir değişirim.. servisin umrunda değil, servisin ne umrunda ki :D

bugün triger bakımı için servisteydim 120bin kmde değişiyormuş şanzuman yağı

Benim 117 bini yeni geçti, demek ki 2-3 bin km sonra bir kontrol edip değiştirmekte fayda var..

Teşekkürler ihtiyaç ise değiştir görkem abi problem varsa yoksada karar sana kalmıs

sayın arkadaşlar topu topu 3l sentetik yağ 120binleri beklemenin anlamı yok..bir kaç sene önce üretilen yağ ile günümüzde üretilen yağ arasında inanın çok fark var yağ firmaların arasında olan rekabet bize yansıyor.şanzuman yağı ile birlikte hidrolik yağını ve glaysantın(pembe antifiriz)değiştirmeyi unutmayın servis bu ürünlerden az kazandığı ve çok uğraştığı için her zaman kulak arkası yapar.her madeni yağın raf ömrü(kullanılmadığı sürece)5 yıl değildir,,
not.son kullanım tarihi hiçbir madeni yağın üzerinde yazmaz sadece üretim tarihi yazar

sayın arkadaşlar topu topu 3l sentetik yağ 120binleri beklemenin anlamı yok..bir kaç sene önce üretilen yağ ile günümüzde üretilen yağ arasında inanın çok fark var yağ firmaların arasında olan rekabet bize yansıyor.şanzuman yağı ile birlikte hidrolik yağını ve glaysantın(pembe antifiriz)değiştirmeyi unutmayın servis bu ürünlerden az kazandığı ve çok uğraştığı için her zaman kulak arkası yapar.her madeni yağın raf ömrü(kullanılmadığı sürece)5 yıl değildir,,
not.son kullanım tarihi hiçbir madeni yağın üzerinde yazmaz sadece üretim tarihi yazar

10 numara yazmısın abı,ımkan el verdıgınde sık degısım yapılması her zaman yarar saglar dusuncesındeyım bende

Geri
Üst Alt