Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 referencede lpg nin faydası olurmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rococco

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2011 seat ibiza reference aldım sıralımı taktirim yoksa benzinde kalsınmı km daha 0 da bugün depoyu doldurdum bakim dedikleri gibi 700 800 km yapacakmı. lpg taktıran varmı arasındaki fark ne kadar.tşk:(

walla bende de 2011 ibiza var tavsie ediyorum 100 lira benzin ile 250 km yol yaparken 75 liralık full depo lpg ile 420 km yapıyorum aradaki fark ortada

aynı araçtan bende de var 1 depo benzinle 700 km yapmak hayal olur biraz :D en fazla 450 km gidiyor 1 depoyla

arkadaşlar 2011 seat ibiza reference aldım sıralımı taktirim yoksa benzinde kalsınmı km daha 0 da bugün depoyu doldurdum bakim dedikleri gibi 700 800 km yapacakmı. lpg taktıran varmı arasındaki fark ne kadar.tşk:(

Sitemizin kuralı olarak... Üyelerimiz bölümünde bi tanışma konusu açarmısınız sizi tanımak isteriz ve selamlamak isteriz... Teşekkürler...

kendımızı tanıtalım once uyler bolumunde sonra cevaplar gelcektır.konu kılıt tanıtım gelene kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt