Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 125 HP yazılım önerileriniz

bı aracı hızlandırmak sadece tabı kı yazılımla olmuyor eksoz sıstemı daha etkılı bujı ve bobın acık fıltre sogutma sıstemı fren sıstemıde gerekır sız ne kadarlık bı guc almayı hesaplıyor ya da dusunuyorsunuz

125 hp için max sadece düzgün bir yazılımla 145 hp 250 tork alabileceğini söylüyor.Dr ecu ecutuned gibi yazılım firmaları

Merhaba. Ben Mersin de yaşıyorum. Leon 1.2 style aracım var. Bende Aracıma Chip Tuning işlemi yaptırmak istemiştim. Birçok firma aradım. ama Çok yüksek Fiyat verdiler. Sonra Adana da Nitro Garaj diye bir firma buldum. Götürdüm. Güzel de ilgilendiler. Aracımın yazılımını yüklediler ve bunu da çok uygun bir fiyat ile yaptılar. şuan aracımın performansı arttığı gibi yakıt ta da avantaj sağladım. Tavsiye ederim. hatta linki de nitrobilisim.com.tr/

Ne kadara yaptırdınız ?

Merhaba. Ben Mersin de yaşıyorum. Leon 1.2 style aracım var. Bende Aracıma Chip Tuning işlemi yaptırmak istemiştim. Birçok firma aradım. ama Çok yüksek Fiyat verdiler. Sonra Adana da Nitro Garaj diye bir firma buldum. Götürdüm. Güzel de ilgilendiler. Aracımın yazılımını yüklediler ve bunu da çok uygun bir fiyat ile yaptılar. şuan aracımın performansı arttığı gibi yakıt ta da avantaj sağladım. Tavsiye ederim. hatta linki de nitrobilisim.com.tr/

Bir arkadaş Fiyat sormuştu ama cevap veremedim. Piyasada 1000-11000 TL arası fiyat verenler oldu. Ben Nitro Mekatronik Garaj'da 800 TL ye yaptırdım. Ve tekrar ellerin sağlık diyorum. Gayet de memnunum.

Geri
Üst Alt