Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 İbiza yakıt tüketiminiz ne kadar ?

ismail33

Kayıtlı Üye
İbiza kullanan arkadaşlar yakıt tüketimlerinizi paylaşırmısınız ? Benzin'de 100km'de kaç litre? LPG kullanan lpg'de 100km'de kaç litre?

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
İbiza kullanan arkadaşlar yakıt tüketimlerinizi paylaşırmısınız ? Benzin'de 100km'de kaç litre? LPG kullanan lpg'de 100km'de kaç litre?
Benzin kullanıyorum
şehiriçi 8.7
karma 7.2

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benzin kullanıyorum
şehiriçi 8.7
karma 7.2

Trafik yoğunluğunuz nasıl hocam şehir içinde ?
Ben LPG kullanıyorum şehir içinde 7.9 şehir dışı 6.5-7, 90 km ile şehir dışı 6.2 lt lpg

• Beğen
Trafik yoğunluğunuz nasıl hocam şehir içinde ?
Ben LPG kullanıyorum şehir içinde 7.9 şehir dışı 6.5-7, 90 km ile şehir dışı 6.2 lt lpg
İşe gidiş ve dönüş saatlerinde trafik yoğun oluyor...

İşe gidiş ve dönüş saatlerinde trafik yoğun oluyor...

Yol bilgisayarına göre mi bakıyorsunuz yoksa pompadan mi ölçüm yapıyorsunuz , yol bilgisayarı bana doğru gelmiyor açıkçası, LPG tüketimi yol bilgisayarının %20 fazlası olur genelde, benim yol bilgisayarı şehir dışında 4.7 şehir içinde 5.6 litre gösteriyor ortalama, sırf bundan dolayı benzinde deneme yapacam gibi

• Beğen
Yol bilgisayarına göre mi bakıyorsunuz yoksa pompadan mi ölçüm yapıyorsunuz , yol bilgisayarı bana doğru gelmiyor açıkçası, LPG tüketimi yol bilgisayarının %20 fazlası olur genelde, benim yol bilgisayarı şehir dışında 4.7 şehir içinde 5.6 litre gösteriyor ortalama, sırf bundan dolayı benzinde deneme yapacam gibi
Aracımda yol bilgisayarı yok... En son 250 tl ye 35 lt benzin aldım... Full şehir içi kullandım 400 km yol yaptım... Hesap sonucunda 8.7 çıkıyor...

İstanbul trafiginde 20 tl gaz 3.20 den 6 litre gazla 56 km uzun yol 36 litre gaz bitene kadar 506 km

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün yeni ölçüm değerlerimi sizlerle paylaşayım
Malatya Afşin arası yaklaşık 170 km arası, klima açık hız 120 sabit fırsat bulundukça 150-160 yol bilgisayarında görülen değer 6.3 lt/100km afsinde lpgyi fulledigimde 7.5 litre/100 km çıktı, Afşin Mersin arası klima açık afsinden otoban girişine kadar yol bilgisayari 4.5 lt/100km, ceyhan otoban girişinden Mersin'e kadar 120 sabit hızda yol bilgisayarı 5.6 lt/100 km gösterdi.

Geri
Üst Alt