Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi yazılım hakkında

Emree3825

Kayıtlı Üye
2016 1.2 tsi leon sahibiyim aracımdan son derece memnunum düşüncelerim var dış görünüş açısından birşeyler yapmaya başladım fakat yazılım olayı kafamı kurcalıyor ecufast ile görüştüm +30 hp sağlıklı bir şekilde artacağı söyleniyor fakat düşüncem bu aracı üreten mühendisler 110 hp olarak tasarlamışlar ona göre ayarlar kontroller yapılmış bir motora doğasından fazlasını yüklemek zarar vermez mi ? düşüncelerinizi bekliyorum yapan deneyip tecrübe edenlerden yardım bekliyorum

2016 1.2 tsi leon sahibiyim aracımdan son derece memnunum düşüncelerim var dış görünüş açısından birşeyler yapmaya başladım fakat yazılım olayı kafamı kurcalıyor ecufast ile görüştüm +30 hp sağlıklı bir şekilde artacağı söyleniyor fakat düşüncem bu aracı üreten mühendisler 110 hp olarak tasarlamışlar ona göre ayarlar kontroller yapılmış bir motora doğasından fazlasını yüklemek zarar vermez mi ? düşüncelerinizi bekliyorum yapan deneyip tecrübe edenlerden yardım bekliyorum

mrblar öncelikle ben konuyla alakalı benzer başlık altında yazmıştım yazılmdan sonra yaklaşık 1800 km yaptım ve oldukça memnunum, ancak ben ecufast dışında başka bir firma ile görüşüp yaptırdım, bence oldukça memnun edici sonuçlar alınıyor tavsiye ederim diğer konuda uzunca yazdım(1.2 tsi yazılım) olarak aratırsanız ulaşıcaksınız, iyi forumlar

Merhaba kardesim benimde 2015 1.2 105 hp leonum var bende ecufasta yazilim yaptirdim aracima su an 130hp ve cok sukur cok memnunum simdiye kadarda bi sikinti cikarmadi iykide yaptirmisim diyorum cunku ben aracima bayagi biseyler yaptirdim oncelikle jantim 16 idi 17 taktirdim taktirdiktan sonra benim arac biraz hantallasti bende mecbur bg yukselttirdim ve ustune bi k&n hava filtresi taktirdim masallah benim gozumde ucuyor su an... yani son duruma bakacak olursak su an benim aracim 134 hp felandir:)
Benim arac;
18e14472c95aee3552c646928a38b000.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maşallah araç canavar gibi bende düşünüyorum fakat garanti durumu ne olur yazılımdan sonra servisler cins oluyor malumunuz araç daha 3300 km de garantiden çıkarma gibi bir durum olur mu ? egzoz falanda yapmayı düşünüyorum orjinal egzozu ellemeden komple manifolttan söküp yeni takıyım diyorum

maşallah araç canavar gibi bende düşünüyorum fakat garanti durumu ne olur yazılımdan sonra servisler cins oluyor malumunuz araç daha 3300 km de garantiden çıkarma gibi bir durum olur mu ? egzoz falanda yapmayı düşünüyorum orjinal egzozu ellemeden komple manifolttan söküp yeni takıyım diyorum
Kardesim garantiden cikmiyor onu belirteyim sana :) istersen direk ecufast arayip bilgi alabilirsin egzozada bisey diyemiyorum bende yaptiracaktim bi ara iste muayeneden gecmez dediler sikintili is dediler bide ustune bayagi bi para bayacaksin bende vazgectim geri :)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tabi vanalı egzoz geçmiyor araçtan katalizör susturucu sökersen yine geçmiyor egzoz biraz uğraşlı iş :D

Benim araç 6500 km deydi yazılım yaptırdığımda, ancak şöle bir durum var araçla ilgili bir yazılm güncellemesi gelirse servise servis bunu sormadan araca uyguluyor. Ozamanda custom yaptırdığınız yazılım otomatikman sıfırlanmış ve eski haline dönmüş oluyor.

hayda bende de öyle bir şans varki yazılım atarım ertesi gün servis güncelleme yapar buda sıkıntıya girdi

Geri
Üst Alt