Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi yazılım hakkında

Valla ben 3 ay once yaptrdm herlde 700 lira vermistim..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2016 1.2 tsi leon sahibiyim aracımdan son derece memnunum düşüncelerim var dış görünüş açısından birşeyler yapmaya başladım fakat yazılım olayı kafamı kurcalıyor ecufast ile görüştüm +30 hp sağlıklı bir şekilde artacağı söyleniyor fakat düşüncem bu aracı üreten mühendisler 110 hp olarak tasarlamışlar ona göre ayarlar kontroller yapılmış bir motora doğasından fazlasını yüklemek zarar vermez mi ? düşüncelerinizi bekliyorum yapan deneyip tecrübe edenlerden yardım bekliyorum

1.2 motor küçük bir motor. bende de 1.2 TSI var. Açıkçası bu tarz küçük motorlarla oynanması taraftarı değilim. Üstelik henüz yeni sayılabilecek bir kilometre yapmışsınız. Aracınız DSG ise beygir artışları motor devrini de etkileyeceğinden mekatronik sıkıntısı yaşamanız da olası. Yani bunlar benim düşüncelerim tabii. Firmalar beyne müdahaleyi görebiliyor artık. Yarın motorla ilgili sıkıntı yaşadığınızda ilk savundukları durum bu olacaktır. Yazılım sonrası motoru arıza yapıp cebinden karşılamak durumunda kalmış çok kişi var internette...

Geri
Üst Alt