Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 Tsi Manuel Leon-60 Bin Bakımı

saint32

Kayıtlı Üye
Öncelikle iyi günler. Aracımın 4. yıl bakım zamanı geldi. Öncelikle İstanbul Avrupa yakasında veya iyi derseniz Anadolu yakasında da olur bakım yaptırabileceğim güvenilir bir yer arıyorum. Servisi aradım indirimli haliyle 1100 tl (buji hariç) gibi bir fiyat verdiler. Yardımcı olursanız sevinirim.

Gene iyi vermişler, ben 45.000 için 1300 lira fiyat aldım, babamın arabası da 4. bakımına girecek buji dahil 1800 dediler.

Cumartesi günü sanayide (maltepe) buji değişimi dahil 800'e yaptırdım ben.

Öncelikle iyi günler. Aracımın 4. yıl bakım zamanı geldi. Öncelikle İstanbul Avrupa yakasında veya iyi derseniz Anadolu yakasında da olur bakım yaptırabileceğim güvenilir bir yer arıyorum. Servisi aradım indirimli haliyle 1100 tl (buji hariç) gibi bir fiyat verdiler. Yardımcı olursanız sevinirim.

@MARAZ37 abimin yanına git direk kendisi avrupa yakası ustamızdır her konuda yardımcı olur

Geri
Üst Alt