Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI leonlar çoğalıyorr...

tiesto

Kayıtlı Üye
Heryerde Leon görür oldum...bu iyimi kötümüü???

eger herhangı bı araca odaklandıysan genelde onu daha cok gorursun bence... mesela ben yolda trafıkte 200 m onumde CLS olsun afettmem hemen goruurum:)

bence kötü :( meganem varken sevınırdım kı vuu zarar etmıcem ıste herkes megan almıs prım eder felan cart curtt. 40 lıraya aldım 25 e zor sattım :) anladıgım su ki pıyasada cok olan araba cokluktan dolayı secenegı cok bu yuzden de bı rekabet oluyor fıyat dusuyor bence.ama az olsa secenek az malın temızse ıstedıgın fıyata tabı abartmadan satıyorsun :) kişisel dusuncem tabıkı..

evet bende çok görüyorum özellikle çamurluğunda TSI yazanları tabi 1.4 mü 1.2 mi anlaşılmıyor. :)

ama benim bildiğim 1.4 lerde var eksoz çıkışı tek olan :)

begenmeyenler ılla olacaktır ama leon guzel goruntuyusle gerekte satıs rakamlarıyla buyuk bı basarı yakaladı bunu kımse yalanlayamaz

Geri
Üst Alt