Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi aracaıma hava filtresi

Kn nin sitesinde hicbir hava fıltresının tuv tarafından onaylanmadıgını gordum bılgım olmadıgı ıcın soruyorum hava fıltresı modıfıkasyonu tuv de kusur olarakmı cıkıyor cevabınız ıcın sımdıden tesekkur edıyorum

Kn nin sitesinde hicbir hava fıltresının tuv tarafından onaylanmadıgını gordum bılgım olmadıgı ıcın soruyorum hava fıltresı modıfıkasyonu tuv de kusur olarakmı cıkıyor cevabınız ıcın sımdıden tesekkur edıyorum

AEM lerde onaylanmamıştır. İkiside amerikan markası olmasından kaynaklanan bir durum olsa gerek...

Kuru tip filtre kullanın arkadaşlar..

arabaya orjınalı dısında taktıgın hersey zaten TUV den gecmez.Ayrıca Tr de tuv zaten geregı gıbı calısmıyor.Tuv onaylı malzeme takıp gıdıyorsun muayneye adam bunu cıkar gel dıyor ne anladım ben o ısten ? Acık fıltreyle tuv den gecılmez gecılsede ordakı memurun ınsıyatıfıne kalmıs bsy

O zaman cıkarttıgımız orjınal kapalı fıltreyı saklıyacagız muayene zamanı degıstırıp oyle gırecegız baska yolu yok sanırım bırde acık fıltre aracı garantıden dusuruyormu

O zaman cıkarttıgımız orjınal kapalı fıltreyı saklıyacagız muayene zamanı degıstırıp oyle gırecegız baska yolu yok sanırım bırde acık fıltre aracı garantıden dusuruyormu

zannetmem garantıde fıltreyı sorun edıceklerını basıt b duzenek ısın ucunda

Evet sorun ederler...

Ama filtrenin problem çıkartacağından değil servis kendi bir problem olduğu için..

Geri
Üst Alt