Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi aracaıma hava filtresi

bu alman arabalarında akışmetreyi bozduğu söleniyor...bizim ibizalarda nasıl olur bilmemem

ben K&N 57s-9500 kullanıyorum yağlı tip.. Ne gibi bir sıkıntısı olabilir yiğit? :S

arada bi özellikle boğazı kontrol etmekte fayda var ekstradan oralar yağlanıyo ve bişiler hata veriyo çünkü en basitinden filtre olması gerekenden yağlı ise..yağlı olması performans için avantaj olsun diye değil filtre etme kabiliyetini arttırmak için zaten.. :)

arada bi özellikle boğazı kontrol etmekte fayda var ekstradan oralar yağlanıyo ve bişiler hata veriyo çünkü en basitinden filtre olması gerekenden yağlı ise..yağlı olması performans için avantaj olsun diye değil filtre etme kabiliyetini arttırmak için zaten.. :)

performans için olmadığını biliyordum zaten :) boğaza bakarım şuana kadar herhangi bir hata vermedi ama yorumları okuyunca söküp kuru tipe geçesim var :) aem dry flow'un bahsi geçiyor forumda? o stock kitin içine mi takılıyor yoksa ayrı bir kit mi.. Sitesinde seat yada tsi motor için göremedim :S

ses olarak nası bir değişiklik oldu video falan var mı sesle ilgili:)

2500'den sonra tatlı bir ses veriyo.. Ayağımı gazdan çekince kuff diye bir ses gelio :) performans olarakta bir daha atak gibi 0-100 2 denemem oldu tcs açık 1'den 2'ye geçerken hata yaptım 11 saniyede kalktım.. TCS kapalı turboyu doldurup hatasız kalktığımda 9buçuk saniyede kalktım.. 1.4TSI a3'le yürüdük arkadayken peşini bırakmadım. Öndeykende o yetişemedi yani yetişiosa da yavaş yavaş geliodu dikkat etmedim arkamdayken

Tsı da map sensoru oldugu ıcın yaglı tıpın dogrudan b zararı yok ama fıltre hem gecırken hemde yaglı oldugu zaman ıcerdekı pıslık bırıkımı daha fazla olcak,temızlemesı solusyonuyla ugrasması daha dert olcak.Aemde boyle b sorun yok.Ama kuru tıp fıltre varken arabanız ne olursa olsun yaglı tıp fıltre kullanmanın mantıgı yok.Ozellıkle maf sensoru olan arabalarda kesınlıkle kullanmayın cebe zarar :)

Tsı da map sensoru oldugu ıcın yaglı tıpın dogrudan b zararı yok ama fıltre hem gecırken hemde yaglı oldugu zaman ıcerdekı pıslık bırıkımı daha fazla olcak,temızlemesı solusyonuyla ugrasması daha dert olcak.Aemde boyle b sorun yok.Ama kuru tıp fıltre varken arabanız ne olursa olsun yaglı tıp fıltre kullanmanın mantıgı yok.Ozellıkle maf sensoru olan arabalarda kesınlıkle kullanmayın cebe zarar :)

Can abi şimdi bu aem dry flow'u stock kutunun içine mi takıyoruz yoksa ayrı bir kiti var mı leon için.? Nasıl yapılır bir yardımcı olur musun gerekirse çıkarırım K&N'i. Ayrıca açık kit kullanmak istiyorum :S

oarada bırı benle aynı fıltreyı kullanıyormus bende kn var sorunsuzda kullanıyorum :)

Geri
Üst Alt