Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsı arkadaşlar bakıverin bi.yakıt tüketimi:)

yunus emre bosver ya ölümlü dunya ben basta yol pc ye cok bakardım 6 dan yukarı cıkmazdı ortalamam len baksamda o lanet benzın ıbresı ınıyor bakmasamda hıc deglse sımdı kafam rahat tsi ın gucunu hıssedıyorum her bır gaza basımda benzının pahalılıgına kızıp kufur edıp dahada basıom :D

hız sabitleyici açıkken yokuş öncesi gaza biraz basın 100'e sabitlediyseniz 130lara çıkarın sonra yokuşta aracı ister bırakın ister hafif gaza dokunun o durumda daha az yakıyor. bugün düz yolda 90a ayağımla sabitliim dedim 3.0 anlık tüketim ve hiç oynamadı.. sonrasında gaza baya bi yüklenerek 7.9'a çıktım ki bu dediğim 180'lere ulaşarak 6bin devir civarında vites değiştirerek :) 1 depoyla 700km gittim en son karma kullanımda..! ilk 150-200km pek basmadım sonrasında bastım hep..!

guzel abicim bu degerler bende simdi karsidan bahcelievlere geldim 100 120 ile zorlamadan 6.3 gosteriodu begendim sonra benzinciye girdim fulledim 175 tl 44 litre benzin alinca dedim araba ne yapsin az yaksada bu ulkede disel tor tor a mahkumuz

Oguzhan bu degerleri goruyor olman lazim belli bir km sonra:
30rpfvb.jpg

6 litreyi geçmiyor benimkisi normal kullanıyorum az yaktırıcam diyede kasmıyorum çok şuan ki ortalamam 5.8
he benimde bir 4.5 luk rekorum var beykent y.bosna arası 25 km ortalaması 4.5lt/100km tutmuştu :)

Koray 16L mi o.. :D :D
eğer öyleyse kaç km'de o değerdeydi onu da söyle bari.. :D :D

ben porsche cayenne turbo ile 19.8 i görmüştüm 500 km lik ortalamada ve sakin kullanımda:) içimdeki bütün mutluluğu alıp götürmüştü
yanlız dün eniştemin müşterisi geldi bulgaristandan 2008 5.35d ile yaklaşık 100 km kadar bu araçla koşturduk ve kimi zaman bastık kimi zaman rolantide gittik ortalama 7.2 litreyi geçmedi inanamadım gözlerime 286hp lik bir araba o performansa o ivmelenmeye bu yakıt... benden az yakıt masrafı var ya :D

Geri
Üst Alt