Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsı abt chıptunıng

Arkadaslar bende zaten 10000km civarlarında yaptırmayı düşünüyorum.. O zamana kadar + ve - leri belli olur diye düşünüyorum.. Penta otoyla görüştüm tek versiyon için varmış aracım o versiyondaysa olabilirmiş zaten acele etmiyorum suan araştırmalara başladım 2 aya kadar kesin sonuclar çıkarsa yaptiricam revochip yasa superchipden bekliyorum ama superchipin calışması dahi yokmuş bu konuda. Şimdilik araç yeterli ama ılerde sıkılırsam diye araştırıyorum ve suan bu motor konusunda tek calışma abtde olduğu için böyle actım.. Revo ve superchipi de kolluyorum ama dedgm gibi 2ay sonra filan yaptırırım..

Murat Abt nın kendı sıtesınde bıle yok 1.2 tsı ıcın yazılım oldugu onu b kere daha belırtım.

yiğitde custom var kaan abide superchips bildiğm kadarıyla. Hangisi daha garantili hangisini önerirsiniz.. Ayrıca superchipsin konya bayisi var 20 bg falan verebileceklerini söylüyorlar, custom yazılımda sağlıklı 25 bg alındığını okumuştum burada doğrumu? ayrıca custom yazılımı konyada yapabilen bi yer bulamadım, custom yazılımı yapan kişiden bahsediyordunuz, konyada bi bayisi falan varmı sorabilme imkanınız olursa çok sevinirim.. ben ikisi arasında kaldım anlıcanız:)

Murat Abt nın kendı sıtesınde bıle yok 1.2 tsı ıcın yazılım oldugu onu b kere daha belırtım.

Can abi Polo 1.2tsi için var sanırım versiyonları ayniysa uygulanabiliyor ben zaten beklemedeyim 10k yada 15k kmde yaptiricam

murat araci ne kadar kullanmayi planliyorsun ? bir de soyle bir kaygimi senin bir konunda daha dile getirmistim kucuk hacim cok hp motor omru kisadir hatirlarsan eger 1 2 sene icinde saticaksan araci yap ne yapmak istiyorsan ama ben kullanicam uzun sure diyorsan ben onermem chip isini

Cenk ben uzun süre aracımı kullanmayı planlıyorum ve yaptırdım. Aracı sürekli sıkıştırmadığın sürece amacına uygun kullandığın sürece herhangi bir sıkıntı duyacağını sanmıyorum. Araç gidiyor diye veryansın dipgaz yapacaksan chipsizken de ömrünü kısaltacağın kaçınılmazdır. Benim yaptırmamdaki amaç hem gitsin hemde az yaksın idi genelde ekonomi için yaptırmıştım ama ekonomide başarılı olamadım aynı yakıyor. Son bir ekleme daha yaptım, bugün karşıya gittim geldim sanki düşündüğüm kadar oldu gibi ama göreceğiz ilerde durum nedir belli olur.

1.4 TSI'da yazılım yapıp sıkıntı yaşayan kim var ki.. :)

Ben chip yaptırdıktan sonra dipgaz yapmayı düşünmüyorum zaten şu haliyle bile 3binleri geçmeden araç yeterince gidiyor. chip yaptırdıktan sonra yokuşlarda daha yüksek vitesle gidilebileceği için ekonomi sağlayabilir yada normalde de.. ama 140 oldu diye hep gazlicak değilim zaten sakin kullanan biriyim. Aracı sakin kullanırım ama elimin altında da güç bulunsun diyenlerdenim.. İhtiyaç anında kullanılabilsin diye :) bu yüzden istiyorum chip'i.. 10bin km dolaylarında chiptuning firmalarını kontrol edicem eğer yoksa hala chip abtye kalıcaz.

Geri
Üst Alt