Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsı 5000 de yakıt tasarrufu çok kötü:(

onu bunu bilmem az önce fulyadan çıktım 1.köprüden otoban,otobanda 130 sabitle gölcüğe 6.7 ile geldim (17'' jantla)

ben mersin şehir içi 3 gündür kullanıyorum. evden çıkarken yol bilgisayarı 1. mod tabi 0 oluyor. varış noktamda ortalama tüketime bakıyorum 7.2-7.3 civarı oluyor. ama hiç basmıyorum. aracı akıtıyorum tabirici caizse. biraz basarak kullandım bugün 8 civarı yaktı. herhalde memnun kalacak gibiyim. arkadaşımın 2010 1.6 golfüne hatta dayımların 1.4 tsi golfü de aynı 770 tl, benim 2011 1.2 ye 480 tl yıllık vergi veriyorum . yılda 10000-15000 arası yapıyorum. yani bu 300 tl lik farkı da hesaplarsak, benim araç bana lpgli gibi geliyor ;)

Benim araç 1500 de 7.5 - 9 arası yakıyor.
Eğer düşük vites yüksek devir yapmıyorsan,
Sende bir anormallik var.

Abi ta 2010'da açmış konuyu, tahminimce satmıştır arabayı... Açık konuşmak gerekirse dizel bir araçtan sonra hangi benzinli araç olursa olsun aratacaktır. Aradığınız yakıt ekonomisiyse...

Bugün itibariyle şehir içi sakin kullanımda 6,5 ortalama gördüm.
Aracım 1600 km de.

Geri
Üst Alt