Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsı abt chıptunıng

mrtsnr

Kayıtlı Üye
1.2 TSI 105hp aracımın gidişi şimdilik yetiyor fakat ilerde biraz sıkılacağımı düşünüyorum.. 1000 km'de şuan ve 10000 km civarlarında chiptuning yaptırmayı planlıyorum. ABT'yle 140 hp 4500-5500dd arası.. 220nm 2600-3800dd arası sanırım. Fiyatı filan aldım biraz tuzlu gelse de fiyat önemli değil o konuda yardım istemiyorum. Yardım istediğim konu ABT konusunda yorumlar.. ve İlk chiptuning işlemim olacak dikkat etmem gereken konular nelerdir.? Yardımlarınızı bekliyorum :)

düşünmeden yaptır Murat..
her zaman olduğu gibi günün ilk marşında ve soğuk motorla kontağı çevirdiğin gibi yürüme, gidiceğin yere vardığında da tekerler durur durmaz kontağı kapatma hiç bişi olmaz..

1.2 tsı konusunda acelecı olmayın.Ayrıca neden Abt ? Abt dogus ıcınde orda burda hala garantılı yazılım olarak bılınsede artık garantı flan verdıklerı yok hatta b ara seata,audıye garantı vermedıklerı sadece Vw lere garantı verdıklerı soylentılerı de dolanyomus yakın b arkadasımdan duydugum sekılde.yenı b motor kullanyosun kosa kosa yazılıma sarılma bekle braz etrafta yapılı orneklerı olsun.Ayrıca Abt nın degerlerı cok guzel tepeden gıder ama aldıkları para karsılıgında tek yazılımı yaparlar ustune ustluk olmayan bg lerı soylerler.

Ayrıca abt nın kendı sıtesıne de gırsen Penta otonun da kendı sıtesıne gırsen Abt nın 1.2 tsı ıcın daha sıtesınde yazılım yapıldıgı bıle yazmıyor suan

1.2 tsı konusunda acelecı olmayın.Ayrıca neden Abt ? Abt dogus ıcınde orda burda hala garantılı yazılım olarak bılınsede artık garantı flan verdıklerı yok hatta b ara seata,audıye garantı vermedıklerı sadece Vw lere garantı verdıklerı soylentılerı de dolanyomus yakın b arkadasımdan duydugum sekılde.yenı b motor kullanyosun kosa kosa yazılıma sarılma bekle braz etrafta yapılı orneklerı olsun.Ayrıca Abt nın degerlerı cok guzel tepeden gıder ama aldıkları para karsılıgında tek yazılımı yaparlar ustune ustluk olmayan bg lerı soylerler.

bildiğim kadarıyla ABT'nin VW grupla anlaşması bitmiş ve yenilememişler yavru..

bencee bekle yaptıranlar olacaktır şuan için 1.2tsı lara bence çok erken daha aracın motoru Türkiyeye yeni geldi ve denemesini de hiç görmedik ABT iyi bir marka yetkili serviste garantiden çıkmaz derse sorun yok ama iyi araştır 1.4tsılarda bile yazılım konusunda hala sıkıntıları görüyoruz....

öncelikle hayırlı olsun ancak söylendiği üzere motor çok yeni ve ne olduğunu + ve - lerini bilmiyoruz acele etmemen menfaatine olucaktır
çip işine gelince abt bence fuzuli masraf olucaktır daha önce anlaşma vardı ama artık yok diye biliyorum bu yüzden fazladan para vermiş olucaksın ayrıca şunu yap bunu yap demek istemem gönlün neden yana ise o yazılımı yaptır ancak yazılım konusu sadece usta ve bilgili ve önemlisi ilgili kurumsallarda sonuç verir aksi halde yaptım oldu hadi güle güle denilip sorun çıktığında şu gün gel bugün git yok şundandır bundandır arabanın şu parçası bu parçası arızalı o yüzden oluyor vs vs gibi şeyler duyman kaçınılmaz olucaktır dikkatlice seçim yapmak çok önemli

Ayrıca şuda bir gerçek ABT li arabalar diğer chip markalarına göre yürümüyor..

bencee bekle yaptıranlar olacaktır şuan için 1.2tsı lara bence çok erken daha aracın motoru Türkiyeye yeni geldi ve denemesini de hiç görmedik ABT iyi bir marka yetkili serviste garantiden çıkmaz derse sorun yok ama iyi araştır 1.4tsılarda bile yazılım konusunda hala sıkıntıları görüyoruz....

Abi bu chip tuning birazda şans işi. Kaan abinin 1.4 TSI dada var Yiğit'in arabadada ikiside son derece memnun diye biliyorum..

Abi bu chip tuning birazda şans işi. Kaan abinin 1.4 TSI dada var Yiğit'in arabadada ikiside son derece memnun diye biliyorum..

evet haklısın ama sıkıntı yaşayanlarda var ve bu insanı ürkütüyo bende 1.9tdı da sorunsuz kullandım yazılımı bi kere arıza lambası bile yakmadı.... 1.2tsı hacim küçük insan korkuyo daha yeni araba ve yapılan emsali yok ben şahsen kobay olmak istemezdim....

Geri
Üst Alt