Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

007'ye Küçük iki yenilik...

007

Kayıtlı Üye
Ön izgara cercevesini siyah yaptim..bir de anteni degistirdim..ama gercekten anten..kablolu ve baglantili..yapistirma degil...eski anten gercekten zor cikiyor..ama usta ellere birakinca profesyonelce cikardilar..umarim guzel olmustur..birkac bisey daha dusunuyorum ama vakit oldukca...
On izgara cercevesi:

Ve anten:

ohhh be nihayet çerçeveyi yapmışsın be kardeşim
anten de harika bende istiyorum
her ikiside muhteşem güle güle kullan

ohhh be nihayet çerçeveyi yapmışsın be kardeşim
anten de harika bende istiyorum
her ikiside muhteşem güle güle kullan

Abim cok saol..inan ne zamandir aklimda da bir turlu o tarafa gidemiyordum..abi anteni de oradaki cocuklar getirdiler benim haberim olmadan takmislar:) ama guzel durdu..bir de BMC filtre taktirdim..K&N orada kaldi temizleyecekler yedek duracak..Bu arada penta oto seatin orjinal navigasyonlu ekipmanini getirmis..yarin bir ariycam ne fiyat istiyorlar bakalim..

ne gerenk var ya kaan Pioneer 9110BT al kafanda arabanda cebin de rahat olsun penta haşırttır ona göre ..

Ahh be abi iste bu..direksiyondan kumanda uyumlu mu? Benim aradigim bu..marka guvenilir..gereksiz bir goruntusu yok..ve son derece derli toplu..cok iyi oldu bunu buldugum..aktepede varsa yarin vakit yaratip ugruycam..1750TL iyimi bunun icin?

Abi ben cok begendim bunu ama fiyat burda cok yuksek ..GG'da 1750 fiyat var sifir urun...ama aktepede varsa guzel bir fiyat alirim sanirim..gercekten cok begendim..Turbo gauge icin de ugradim kapanmisti kaldi o is artik bir daha yolum duserse..BTG'de vardi , ama cok gerekli degil dedi oradaki cocuk gereksiz masraf bence dedi:) AEM vardi bir de Greedy vardi..200$. Ama niyetim var..bir bu pioneer bir de turbo gauge..

valla ben GG den ürün almam usta ne idüğü belirsiz seyyar tezgahlardan sıkıntı yaşarsın karşında muhatap bulamazsın paranla rezil olursun benden söylemesi en güzeli 3 kuruş fazla olsun yeri ve garantisi servisi belli olsun derim her zaman
aktepe gerekeni elinden gelenin fazlasını yapar meraklanma

Saol abim yarin firsat yaratip ugruyacagim..Bu arada aktepe de 3500 gibi bir fiyat yazmis sahibindendeki sitesinde..ama yuzyuze bir konusmali..cok saol tekrar

sonunda Kaan abim.. :)
anten de hoşmuş..

Geri
Üst Alt