Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şu janta bakarmısınız:)

abi bırakın temizliği gece park edersin sabahına ya cam kırılmış ya da jant yok ?!? :D

Yav Volkanım şov amaçlı bir jant bu amaç sadece görsellik sen de ne düşünüyorsun ? :D

olsun =) birşey yapilirken fonksiyonelliği de düşünülmeli :D
bu boşver geç ne düşünüyosun mantiğini sizin gibi tecrübeli bir servis danişmanina yakiştiramadim mert bey :D

bu boşver geç ne düşünüyosun mantiğini sizin gibi tecrübeli bir servis danişmanina yakiştiramadim mert bey :D

Tolkican Bey hayatınız sert frenajlar içersinde geçer gibi nasıl soğuyacak diye düşünüyosunuz helal size..cadde, Erya ve evin üçgeninde kullan bişi olmaz rahat ol sen ben kefilim..

aaheuehhehehauaheheheha.. :D :D :D

Mahalleye brakmaya gelmez arabayı,cocuklar top atar kırar camını jantın :D

Sen daha ne gördün ki benim bir de "hallederiz" versiyonum var ki dillere destan :D

Sen daha ne gördün ki benim bir de "hallederiz" versiyonum var ki dillere destan :D

ben biliyorum abi o versiyonunu..

Mert abi ön cam deli gibi ses yapıyo değiştiğinden beri..

- : Hallederiz rahat ol...

fi tarihinde geçen bi dialog..

:D :D

Geri
Üst Alt