Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şu kornanın ismini bilen var mı.?

doğrudur da kardeşim benim soyum itibariyle çok meraklıyım bu korna işine dediğim gibi şu an leonda havalı kornalarım var ve genelde işyerim şehir dışında olduğu için çoğu zaman işe yarıyor özellikle sola haksızca çıkan dengesiz kum tankerleri hoplatıyorum şaşıyorlar şehir içinde zaten çalmıyorum kaza kaderdendir, korna sadece bahane olur...

tabi abicim şehir dışıysa aslında kullanılması lazım dediğin gibi tankerler hiç bakmıo sanki çarpınca bonus topluyor

Madem Konu böyle Bi yere Gidiyor kornanın kralı burda sonuna kadar izleyin :eek:key:

Bu Rezil Zaten güya şaka yapıp Eğleniyor:p

Buda bizim ülkemizde geniş bir alanda yaşam mücadelesi veren ve nesli tükenmekte olan Apache kabilesinin eğlencesinden bir görüntü..

Dikkat Saat Sabah 05:30 ve Baba kornası nasıl Diye Merak ediyorlar:mad:

Bi ara bakkallarda bi bile satılacak olan başka bir nacizane uyarı cihazı :D

ve buda Sonuncusu ve En iddalısıpuhaha

Madem Konu böyle Bi yere Gidiyor kornanın kralı burda sonuna kadar izleyin :eek:key:
yok ağam yaaa bu güzel ses vermiyor zamanında aracımda denedik de tek boğa sesi veriyor melodi yok beyinde takılmıyor bunlar genelde cak diye tabir edilen kornalardır beğenmemiştim...

Geri
Üst Alt