Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şeritli aracım muayeneden geçti :)

murateren

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Eki 2013
Mesajlar
1,224
Puanları
113
2012 de pendik muayene istasyonuna motosikleti götürdüm, xenon fardan geçirmedi git değiştir öyle gel dedi, gidip değiştirdim 1 hafta sonra geldim, abi 2 gün evvel serbest bıraktılar dedi xenon geçiyor dedi hadi dedim olsun yapacak bişi yok, sonra şaşe no okuyamadı dedi abi bunu makine mühendisleri odasından onaylatman gerek haydi ben gene döndüm geri randevu al eminetten beyoğlu makine müh. oıdasından vs. 1 hafta bekle, 1 hafta sonunda bir perşembe günü taksim otoparkta mühendis abi gelip baktı bi kağıt imzaladı verdi bana onay projesidir diyerekten, aldım onla gittim önce muayneye, gene kusurlu olarak geçirdi beni, sonra gene ruhsat işlemleri vs bir o kadar yolculuk ve zaman kaybı derken 3 haftada anca bitti işim, he 80 tl iş bana 600 tl ye patladı tabi, nasıl dertlendiysem tüm hikayeyi yazdım be :D:D:D:D:D
@ULU reyiz Allahına kurban

Burda Bitmez..
 

Micqrop

Kayıtlı Üye
Katılım
11 Ağu 2011
Mesajlar
336
Puanları
43
Bu işin istanbulu mardini kalmadı abicim yönetmeliklerinde herşey ap açık ortada. Bixzenon far neden geçmez ? Sorunun cevabı bu tür farlar odak noktalı çalışmaktadır ve far yıkama sistemi olmadan kesinlikle geçemez. Odak noktası kirlendiğinde aydınlatma çok aza iner ve tüv bunu kabul etmiyor :) kaplama olayı %30 geçmediği sürece sıkıntı yok.
 
Üst Alt