Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şeker hastasının yanlış bacağını kestiler..

doktorun açıklaması pek inandırıcı gelmedi ama hastanın klinik durumunu bilemediğim için yorum yapamayacağım. Türkiye'ye de malpraktis yasaları geldi artık hastalar haklıda olsalar haksızda olsalar doktorlara dava açabiliyorlar bu olaydada hasta yakınları dava açar eğer doktor hatalıysa yüklü miktar para cesasına çarptırılabilir. şahsen ben bu durumlarla meslek hayatımda karşılaşmamak için hastası olmayan bir bölüm seçtim. Adli tıp :) no hasta no cry :):):)

doktorun açıklaması pek inandırıcı gelmedi ama hastanın klinik durumunu bilemediğim için yorum yapamayacağım. Türkiye'ye de malpraktis yasaları geldi artık hastalar haklıda olsalar haksızda olsalar doktorlara dava açabiliyorlar bu olaydada hasta yakınları dava açar eğer doktor hatalıysa yüklü miktar para cesasına çarptırılabilir. şahsen ben bu durumlarla meslek hayatımda karşılaşmamak için hastası olmayan bir bölüm seçtim. Adli tıp :) no hasta no cry :):):)

:D:D:D En iyisini seçmişsiniz :D:D

adli tıp bayıldığım bir yer ama bir o kadar da tehlikeli bir yer..kanıtlar var kanıtlara yanlış teşhis var..tehdit var..komploya kurban gitme ihtimali var..

mal olmak lazım bu tarz bi hata için..
Allah sabır versin onlara.. :(

yuhhh diyorum sadece. salaklığın daniskasımı derler buna?

doktor kalitesi gitgide düşmeye başladı. bilmediğiniz yerde çok zorunlu olmadıkça ameliyat olmayacaksınız. keza eğer paranız varsa iyi bir prof bulup ona gideceksiniz.
daha bunlar iyi günlerimiz.
dr.lar performans için (döner sermaye )herkesi doğramaya başlıyacak yakında.
Türkiye bu sağlık bakanıyla gurur duysun.

Geri
Üst Alt