Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şehir Fırsatı

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
arkadaslar bır suredır bır sıteye uyeyım sitenın farklı bır amacı var ıstanbulda bellı baslı mekanlarla anlasıyorlar ve o mekan sıte uyelerıne ındırımlı oluyor
ornegın şu anda dalyan club ta havuz sefası var normal fıyatı 55 tl ıken sıte uyelerıne 19 tl genelde hep kalıtelı mekanlarla anlasma yapıyorlar ve 100de 50 cıvarında ındırım saglıyorlar her gun gunun fırsatı maıl olarak gelıyor işinize yararsa uye olabılırsınız www.sehirfirsati.com

ındırım oranları cok ıyı... tesekkurler...

teşekkür ederiz faydalı..

Arabam saçım kadar önemli diyenler için:Sonax Göztepe'den Aracınıza En Kaliteli Temizlik Formel Otomobil Yıkama 30 TL yerine %50 Fırsatla 15
www.sehirfirsati.com
Sonax Göztepeden Aracınıza En Kaliteli Temizlik Formel Otomobil Yıkama 30 TL yerine %50 Fırsatla 15 TL!

teşekkür ederim Kıvanç' cım çok faydalı bir site, indirimler harika

Kıvanç hergün 1 kampanyamı yoksa çeşit çeşitmi..?

Ben dalyanda havuz sefasından başka bişey göremedim...

her gun yenı bır kampanya yukarda kacırdıgınız kampanyalar var bak oraya neler kacmıs gor

---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:20 ----------

bak arnavutkoyde fish mekan da balık keyfı gelmıs :D rakı balık 30 lıra hadı toplasıp gıdelım :D

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:21 ----------

bana bırısı maıl adresı versın davet etmeyı deneyecegım bonus kazanılıyor

fishmekan güzel yer ve güzel fırsat aslında ama 18:00 e kadar gidebiliyormuşuz mekana, o yüzden pek sıcak bakamadım :)

Geri
Üst Alt