Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şans mı Yetenek mi. ??

Yetenek neden?

Kontrayı iyi veriyor, direksiyon hakimiyeti iyi

Yetenek değil neden?

1.Olay yeri öncesinde tabela var. Uyarı veriyor yolda yağ var diye. İyi bir şöför onu gördükten sonra yavaşlamalı. Adam gaza asılmaya devam.

2.Yoldaki yağ sağ şeritte ve parlamasından çok belirgin 'yetenek' li bir sürücünün bunuda fark etmesi gerekir. Adam hiç fark etmiyor, yağya gelmeden öncede gaza asılmaya devam.

3.Araba kaymaya başlamasına rağmen ayağını gazdan çekmiyor.

4.Quattro

5.ESP? Muhtemelen

bu olay benimde başıma geldi berbat bir şey bunun gibi belirgin degildi yag.adam şanslı yokuş yukarı çıkıyor bununda etkisi var yolda geniş,direksiyonuda bırakmamış en önemlisi bu tabi ama iyi kurtarmış.

öle böle adam soğuk kanlı bi şekilde iyi idare etti kurtardı

adam çok sğuk kanlı ama ben her zaman her durumda biraz da şans olduğuna inanıyorum.

Yetenek neden?

Kontrayı iyi veriyor, direksiyon hakimiyeti iyi

Yetenek değil neden?

1.Olay yeri öncesinde tabela var. Uyarı veriyor yolda yağ var diye. İyi bir şöför onu gördükten sonra yavaşlamalı. Adam gaza asılmaya devam.

2.Yoldaki yağ sağ şeritte ve parlamasından çok belirgin 'yetenek' li bir sürücünün bunuda fark etmesi gerekir. Adam hiç fark etmiyor, yağya gelmeden öncede gaza asılmaya devam.

3.Araba kaymaya başlamasına rağmen ayağını gazdan çekmiyor.

4.Quattro

5.ESP? Muhtemelen

alp'cim bu arada sanırım araba quattro deil onlarda torpidonun sol orta tarafında yazıyo çünki esp olayına ise kesinilikle katılıyorum

bana göre şans değil bu bilerek yapılmış gibi sanki yoksa neden videoya çekiyomuş yolda nasıl gittiğini göstermek içinmi çekmiş yani:D yoksa hareketi göstermek içinmi....

Geri
Üst Alt