Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şafak atarsa 8 :)

joker_dd

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kısmetse 8 gün sonra isatnbulda olucam belki 1 gün burda kalır yani en fazla 9 gün sonra :) sizleri hemen görmek istiyorum gerçekten çok özledim...kendinize çok iyi bakın uğurladığınız gibi karşılamanız dileğiyle... :D di mi volkan :D

dogusum bızde sızı cok ozledık
artık her organızasyonda her toplanmada sizi arıyoruz gercekten
inşallah sağsalim gelirsiniz

dogusum bızde sızı cok ozledık
artık her organızasyonda her toplanmada sizi arıyoruz gercekten
inşallah sağsalim gelirsiniz

inşallah kardeşim benim zaten her organizasyonda artık kesin oluruz bu özlemle :) yeter ki sağsalim gelelim dediğin gibi...ee nereye gidiyoruz onu konuşalım :D

kardeşim sen hayırlısıyla bi gel de..
karşılarız.. :D :D :D

büyük bi pastanın içinden Britney Spears çıkarabilir miyiz bilemem ama öyle bi beklentin varsa kardeşim..

:D :D :D :D

doğuşum..sesini hiç duyamadim dağitimdan beri...çok özledim kardeşim seni..
bana 0541 318 63 23 den ulaşabilirsin şafak doğan güneşe kadar =))))) (tabi isteyen scw dostlarim da buradan ulaşabilir =) )

askerlik mi kaldi artik kardeşim bitirdik sonuna geldik..pazartesi günü huzurumuza geri dönüyoruz!

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 11:28 ----------

doğuşum bu arada atarsa 7...çikacağin pazartesi günü 17 mayıs'ı sayma:D o gün şafak doğan güneş:D

tolkicanım ben de arayabilir miyim seni o tel.'den.. :D :D :D :D :D

doğuşum..sesini hiç duyamadim dağitimdan beri...çok özledim kardeşim seni..
bana 0541 318 63 23 den ulaşabilirsin şafak doğan güneşe kadar =))))) (tabi isteyen scw dostlarim da buradan ulaşabilir =) )

askerlik mi kaldi artik kardeşim bitirdik sonuna geldik..pazartesi günü huzurumuza geri dönüyoruz!

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 11:28 ----------

doğuşum bu arada atarsa 7...çikacağin pazartesi günü 17 mayıs'ı sayma:D o gün şafak doğan güneş:D

kardeşim benim bende çok özledim seni ama benim 8 çünkü çıkışım 17 mayıs gecesi :D 1 gün evci izininden geçirdiler bana :D cezaevinde askerlik yapınca acıma olmuyo :D

Geri
Üst Alt