Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulda Sevgiliyle Gidilebilecek Yerler:)

sen önce hile yapma olm CS'de sonra laf at.. :D :D :D :D

Lafmı attık :) sen hiç laf yememişsin heralde.. Sen herkese laf atarken ii.. Bi eryaya geliim de göstericem sana hilemiyim diilmiyim.. =) Valla cs konusunu açma hiç sinirlerim tepeme çıkıo ölüm çıksın annem babam ölsün dedikten sonra hala inanmıosanız dicek bşeim gerçekten yok.:p

Bu arada bizim okula yakın olarak istinye parka gdebilirsin Nathan, Pointte makarna yenebilir, ben begeniyorum orayı. 12-20TL arası değişiyo makarna fiyatları. Otoparkı da gördüğüm en güzel ve düzenli avm otoparkı :)

Bi de senin yarın sabah sınavın yok galiba hala buralardasın :D

İstinye Park'ın mı düzenli otoparkı orası daha tazecik yeniyken gittim o zamandan bu zaman bi çok defa her seferinde sinir oluyorum çıkış konusunda..tek bi taktir edilcek yönü var o da yağmur varsa ya da bi şekilde yer ıslaksa çok da şart değil toz da olur çok güzel arkayı yanına alıp gidiyosun.. :D :D

İstinye Park'ın mı düzenli otoparkı orası daha tazecik yeniyken gittim o zamandan bu zaman bi çok defa her seferinde sinir oluyorum çıkış konusunda..tek bi taktir edilcek yönü var o da yağmur varsa ya da bi şekilde yer ıslaksa çok da şart değil toz da olur çok güzel arkayı yanına alıp gidiyosun.. :D :D

Yanlama konusunda haklısın ilk açıldıgında çok kaza atlattım o otoparkta :D

Ama gerekten çok düzenli otoparkı. Ya da ben 5789 kere gittiğim için artık bana öyle geliyo :)

Melih sen gel bizim tarafa sana düzenli otopark hangi AVM'deymiş göstereyim evinde nasıl WC'ye gözün kapalı gidersin aynı şekilde çıkarsın 2.'ci gidişinde.. :D

Bebek Starbucks mesela favorim, kız arkadşına deniz kenarındaki bir masaya oturup kahve içmek için birebir.

Aklıma geldikçe yazarım.

yazmıssın gerısı hıkaye avrupa ve amerkıdakı en guzel starbucks sanırım bı ara abonesıydım bu arada bebek nero terasta olur onun dısında guzel yemek yıcek ıstıyorsun reınada cafe de paris .... ve bebek kırıntı efsane guzel bır ambıyanss sahıptır .

tabikide olur kardeşim de hani diyolarya evlilik aşkı öldürüyo yeni nesil:)
ama biz eskiyiz artık siz gençler daha iyi bilirsiniz.

est abi olur mu hiç.

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:41 ----------

Bu arada bizim okula yakın olarak istinye parka gdebilirsin Nathan, Pointte makarna yenebilir, ben begeniyorum orayı. 12-20TL arası değişiyo makarna fiyatları. Otoparkı da gördüğüm en güzel ve düzenli avm otoparkı :)

Bi de senin yarın sabah sınavın yok galiba hala buralardasın :D

ben de istnye parkın otoparkını seviyorum:)

var da senin yok galiba:)

Artık domuz giribi vs vakaları da arttığı için AVM tarzı kapalı yerlerden uzak durmak lazım diye düşünüyorum. Açık hava iyidir:) Bir de Taksimi hiç sevemedim ben:(

aynen şu taksimi bi de ben sevemedim :confused:

ben süper yerler biliyorum da pek aile içinde söylenmez..:D:D:D
ama istanbul şubelerim yardımcı olacaktır mesela hako,koray:D:D

ayıpsın abi her türlü kuytu köşe emrine amade ahahaha :D

---------- Post added at 01:26 ---------- Previous post was at 01:21 ----------

bebekte kırıntı nerde var ya gençler bi tarif edin :)

Geri
Üst Alt