Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulda Sevgiliyle Gidilebilecek Yerler:)

walla yer hiç farketmez, çöplüğe de giderim AVM'ye de...

oyyyy diyorum sana sadece Yunus.. :D :D

Doğatepe: Hisarüstü boğaziçi üniversitesinin orda, otobüslerin olduğu yerden içeri girin sağda :D Valla Doğatepe gerçekten çok güzel bi yer. Hele akşam gidildiinde köprünün üstüne oturup ışıl ışıl şehri seyredio gibi oluo insan :)
Benim takıntılı bi şekilde gittiğim yerler kanyon avm, caddebostan, oyun oynicaksam fenerbahçe :)
Gidilmesi gereken yerler, ama özel günlerde gitmek daha mantıklı çünkü biraz tuzlu yerler kırıntıyla posh gene normal aralarında:
-Taksim: Lebiderya ve 360
-Beşiktaş: Beşiktaş Plazanın en üstü VOGUE restaurant, arka taraf acaip bir manzaraya hakim..
-Bebek: Bebekte kırıntıyı çoğumuz bilioruzdur bilmeyenlerde bi akşam kesin gitsinler..
-Kalamış: Kalamışta posh restaurantta güzel.. midpoint kırıntı tarzı ama daha bi sakin.. Kokteyl içerek muhabbetin sardığı bi ortam :p

Bunun yanında Rumeli Hisarındaki "donjon"u da severim. "Kale"de de güzel bir kahvaltı da yapılabilir.

Ortaköy Destan nargile içmek için güzel. Ben pek içmem gerçi ama :)

Bebek Starbucks mesela favorim, kız arkadşına deniz kenarındaki bir masaya oturup kahve içmek için birebir.

Bir de yeniköy mcdonads iyi oluyo gnçtrkcll ile :D Terası da var.

Aklıma geldikçe yazarım.

nerdeyse her tarzdan hatunla birlikte oldum biri bana ne tarz bi hatun olduğunu söylesin.. :D :D

ben süper yerler biliyorum da pek aile içinde söylenmez..:D:D:D
ama istanbul şubelerim yardımcı olacaktır mesela hako,koray:D:D
Eminim biliyorsundur Ersoy kardeşim.:)Cezmi baba olaya el koy.Neden eşiyle değilde sevgili ile gidiliyormuş.:)Bekarızda ondan diyecekler tabii.:)

Geri
Üst Alt