Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulda Sevgiliyle Gidilebilecek Yerler:)

Engin abi Eyüp Camii'ne de uğruyo musunuz çıkmadan önce Pierre Loti'ye.. :)

Etabi oraya gitmişken farzdır... ugramassak olmaz bidua etmeli hatta abdest alıp namaz bile kılmalı...seni bigün götüreyim yigidim çay simit peynir benden:D

Etabi oraya gitmişken farzdır... ugramassak olmaz bidua etmeli hatta abdest alıp namaz bile kılmalı...seni bigün götüreyim yigidim çay simit peynir benden:D

abi ben her ordan dönüşte nefret ederek bi daha gitmem diyorum da 5-6'yı buldu.. :D

ayıpsın abi her türlü kuytu köşe emrine amade ahahaha :D

---------- Post added at 01:26 ---------- Previous post was at 01:21 ----------

bebekte kırıntı nerde var ya gençler bi tarif edin :)

mıdpoınt'ın yanına acıldı ve gayet artık mıdpoıntı solladı gectı tavsıye ederım baya basarılı bı yer tek kotu tarafı valeler eger parkta yer kalmasa arkada dırek etılerın yokusuna cıkartıyor sanırım:)

Geçen gün ulus parkına gittim. Orası da güzel bir yer. biraz sıcak havada gidilirse dışarıda da oturulabilir. Bir de akmerkeze gittim. O ne saçma sapan bir yer olmuş ya. Kaç yıl olmuştu gitmeyeli. Daracık bir otopark.. Tovbe dedim.

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:52 ----------

çamlıca tepesinde sadece manzara mı var yoksa oturup bir yemek yenecek yer de var mı?

Bu sabah arkadaşı hisarın oraya Doğa parka(doğa tepe) gönderdim ben de burdaki bazı arkadaşların tavsiyesiyle..

Kız arkadaşıyla kahvaltı yaptılar, 75TL hesap gelmiş. Baya küfür yedim :D:D

Bu sabah arkadaşı hisarın oraya Doğa parka(doğa tepe) gönderdim ben de burdaki bazı arkadaşların tavsiyesiyle..

Valla doğatepe vogue 360 lebiderya olarak yazmıştım, oraların kırıntı midpointe göre biraz tuzlu olduunu eklemiştim :) Gerçekten doğa tepe pahalı bi yer.. hakkını veriyomu göreceli ama bence veriyo..:p

---------- Post added at 00:09 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

mıdpoınt'ın yanına acıldı ve gayet artık mıdpoıntı solladı gectı tavsıye ederım baya basarılı bı yer tek kotu tarafı valeler eger parkta yer kalmasa arkada dırek etılerın yokusuna cıkartıyor sanırım:)

Bebek Kırıntıya arabanı veriosanız çıkmadan 10 dkka önce isteyin valeden :) ben bi kere 10-15 dkka arası ayakta beklediğimi hatırlıyorum.. En az 5 dakka kesin bekliosun haftasonu :D

75 liraya eskişehirde değil kız arkadaşım sülalesine kahvaltı yaptırırım :D

abi kahvaltıda ne yemişler ya:) biz akşam yemeğine gidiyoruz bu kadar glemiyo:)

adamlar kahvaltıda yenenlere değil,manzaraya para alıyorlar sanırım.. :D

Geri
Üst Alt