Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulda Sevgiliyle Gidilebilecek Yerler:)

Taksim/Nevizade'de Sanat diye bir yer var, alkollü güzel bi mekan. Terası filan açılıp kapanıyo. İlla sevgiliyle olmasa da arkadaşlarla gidilir =)

50lik bira 6TL
çerez 3TL
tekila 6TL

baska bişey yiyip içmiyorum fiyatlarını da bilmiyorum :d

bir desöylemiş miydim hatırlamıyorum ama ortaköy kahvesinin bahçesi ve terası gayet güzel. nargilesi de 10 numara =)

İstanbulda yaşamayanlar için sevgiliyle gidilecek yer istanbuldur. Mekan aranmaz, heryer güzeldir onlara:)
Ama istanbulda bir dostla, sevgili olmadan gidilecek yer derseniz benim favorim büyük adanın tepesindeki kır lokantası; sevgili yok; hava açık; kafa rahat; bira elde, nereye baksan deniz, sebepsiz yere durup dururken bir neşe bir mutluluk, oh be:)

Maraş dondurmasını tercih ederim Ömercan bırakalım bu italyanları bayılıyoruz işin içinde yapancı bişey olunca dondurmacı bende açıyım adını sparco koyım bak nasıl gidiiyo ilk müşterim sen olursun :)

helal olsun mıllıyetcı arkadasım!!!
ama şuda var turk zıhnıyetı genelde bellı oyuzden bazen yabancı markalara yonelebılıyoruz

gelelım gıdılecek yer konusuna

hafta sonu yaz aylarında mo camp sılıvrı harıka bır yer bungalov larda kalıyorsun luks yok ama cok ucuz ve karavancıların aılelerıyle kaldıgı bır yer

ezel ın cekıldıgı mekan cay bahcesı molla askı

Yıldız parkı emirgan korusu maçka parkı veee belgrad ormanları:D:D:D

Nakkaştepe'de yeditepe cafe restaurant haksızmıyım kaptan...:D

Doğum günü sürprizi için neresini önerirsiniz..?

bendende bi çengelköy 'tarihi çınaraltı çay bahçesi' gelsin..

Geri
Üst Alt