Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul >> Ankara >> Bilecik >> İstanbul

yolu uzatma negerek var ankara üzerinden falan bileciğe gitmeye seninki sağkulağını sol elinle başının üstünden göstermek gibi olur ben antalyaya giderken bu yolu kullanırım herzaman

Yılmaz abim İstanbul'dan gitse direkt Bilecik'e o zaman Antalya'ya gider gibi gitmesi gerekirdi sanırsamsamsam.. :D

melihcim kusura bakma bugn 6 saat direksiyon salladm (adananın feke kazasına gittim geldim 130 km 2-2,5 saat alıyor virajlı pis bir yol) kafa allak bullak görmedim onu. eğer bilecğie gideceksen sakın bozüyük-bilecik arasına girme. hem duble yol hemde hızlı tren inşaatları çok dar bir alanda iç içe. daha yeni okuldan bir arkadaşımı kaybettim o yolda. illaki bilecğie girip oradan ankaraya geçeceksen sakaryadan bilecik istikametine gir. bilecikten geri sakarya oradan ankara şeklinde geç.

bu arada adanadayım urfaya ya yarın ya sonraki gün geçicem.

Yunus'um orda galiba yeni yol varmış artık, heralde sen eskisinden bahsediyosun ?

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:05 ----------

haritadan hiç bişi anlamadım olm o ne.. :D :D :D

neyini anlamadın lan işte 3 ihtimalli bi yol :D

yerinde olsam zaten arkadaşlarınla gidiyosun..
evden çıkardım eski Sapanca çıkışından sonraki ilk dinlenme tesisinde adını hatırlamıyorum durur güzel bi kahvaltı yapardım..orda bi sorardım devam ederdim vs. spontan giderdim çok daha güzel olurdu velakin koca Ankara yazan otobanda giderken Ankara'ya nası giderim dunkofluk olur elbet Bilecik'ten bahsediyorum.. :D :D

Ya bizimkisi de biraz karşık zaten bi bursa yapma ihtimali de var arada para durmuna göre =)

bakalım artık bi yola çıkalım da. Büyük ihtimalle ilk durak ankara olacak ama. Boluya çıkabilirz ama hava nasıldır orda bilmiyorum kar yağıyosa çıkılmaz.

spontan gidin kardeşim sora sora uzun yolda tadı bambaşkadır..
Ankara'ya giderken istesen de kaybolcak halin yok.. :D :D :D

Yunus'um orda galiba yeni yol varmış artık, heralde sen eskisinden bahsediyosun ?

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:05 ----------

neyini anlamadın lan işte 3 ihtimalli bi yol :D

eski yolun üzerinden duble yol yapılıyor 0 dan yeni yol yok. sorunda o zaten :)

Hadi ya :D Bakalım o yolda o zaman ekstra dikkatli sürücem. Zaten pazar sabahı ordan geçiyo olcam, inşallah çok yoğun olmaz.

---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

Yunuscm bir arkadaş bölünmüş yol yapıldı çok güzel yeni bitti diyo ama sen biraz daha eski halinden mi bahsediyosun acaba? Ya da o mu eski halinden bahsediyo :)

Hadi ya :D Bakalım o yolda o zaman ekstra dikkatli sürücem. Zaten pazar sabahı ordan geçiyo olcam, inşallah çok yoğun olmaz.

---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

Yunuscm bir arkadaş bölünmüş yol yapıldı çok güzel yeni bitti diyo ama sen biraz daha eski halinden mi bahsediyosun acaba? Ya da o mu eski halinden bahsediyo :)

Sen Emrenin sözünü dinle Melih. Emre o yolların kurdu

Melih her üç yolu da biliyorum ama Bozhüyük Bilecik arasında güncel durum nedir bilmiyorum. Bu aradaki Ayaş üzerinden yolu pek tavsiye etmem, ilçeler arasında bağlantı kuran bir yol. km kısa bile olsa hem daha fazla yakıt tüketirsin hemde Allah korusun başına bir iş gelirse etrafta yardım alacağın seçeneklerin çok daha zayıf olacak. Bu güzergahı pek tavsiye etmem.

Sanırım senin için otobanı kullanman daha doğru olacak. Bilecik için Adapazarından Bilecik yoluna ayrılıp sonra aynı güzergahtan geri dönmek daha mantıklı gibi.

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

Melih bu yolun durumunu öğrenmek için otogardan o güzergahı kullanan bi otobüs şoförü ile konuş ona göre karar ver.

Geri
Üst Alt