Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İsim arıyorum..!Yardım..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah analı babalı büyütsün ve uzun ömürler versin. Bence de sağlıklı olduktan sonra her isim olur. Fakat benim en sevdiğim isimler; Naz veya Nehir. Bence ikisi de mükemmel isimler.

-teşekkür ederim dostlarım..emin olun isimler tek tek mercek altında..
-scw ladies' dende destek bekliyorum, eminin bayanlarında herkes gibi güzel fikirleri vardır.

inşallah hayırlısı ile doğar.o doğunca anlayacaksın ki bu zamana kadar bir işle uğraşmamışsın.hep onunla olacaksın.benim kızım 10 aylık.ismi GÜLCE SU.

allah analı babalı büyütsün,,Yağmur derim ben...çok sevdiğim bir isim..

Lalin'den hoşlaşmadın mı abi. ??

:)

Lalin'den hoşlaşmadın mı abi. ??

:)

kelime anlamı çok hoş düşünülebilir..

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

en çok yazılan isimlerden biri Yağmur oldu ama abim yeni doğan kızına koydu yağmur ismini, o tren kaçtı yani..

ben kızımın ismini düşünmeden Lalin koyucam.. :)

walla bı abım esı hamıle bjk fener macında fenere yensekte yenılsekte ılk golu kım atarsa olumun ısmını o koycam dedı ve ılk golu fınk attı ve gercekten oglunun ısmını fınk koyucak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt