Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İsim arıyorum..!Yardım..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akin

Kayıtlı Üye
arkadaşlar allah nasip ederse mayıs ayında kızım(scw ladies) olacak..isim konusunda çok fakiriz, ikinci ailem olan scw den yardım istiyorum.bildiğiniz güzel isimleri paylaşırsanız sevinirim.

Az bilinen mi eskilerden mi yoksa şu ara herkesin verdii isimlerden mi Akın. Bu arada Allah bağışlasın analı babalı büyütmek nasip etsin

Akın inşallah hayırlısıyla hoş gelir dünyamıza. Kız babası olmak çok keyiflidir. Benim aklıma gelen en güzel isim "Güneş".

Nil yağmur damla benim en sevdiğim isimler :) Allah analı babalı büyütsün...

Vay ne güzel bihaber akın ALLAH hayırlı sağlıklı sıhhatli nasip etsin kardeşim...

İsimler aklıma gelenleri yazayım:Almula bengisu Maya Buse

isim önemli değil abi Allah analı babalı büyütsün. .elif ayşe fatma hepsi olur:)

Allah bağışlasın, Allah analı babalı büyütsün.. isim olarakta benim fikrim Ezelden yana olucak..Unisex bir isim ama kızlarda daha çok kullanılan bir isim google da bi araştırın isterseniz. Tabiki bu ezel dizisi yüzünden aklıma geliyo bu isim ama gerçekten düşündüümdede anlamı olsun farklı ve az kullanımı olsun en önemliside gerçekten güzel bi isim olduunu düşünüorm..
Onun dışında su, ela, naz da güzel isimler bence..

-arkadaşlar yazılan isimler ailecek incelenmeye başlandı bile.
-teşekkkür ederim hepinize..
-öyle çok değişik isim olsun diye bi kaygım yok sadece güzel olsun yeter..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt