Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İphone'den Şimdi Oto Kumanda Atağı...

niye olm o işlevsel olur en azından işe yarar GPS'ten hesaplıyodur muhtemelen hızı..hem de sağlıklı gerçek veriler sağlar..

aynen gps ten hızını sanıyenı herseyını hesaplıyor yco..
ıphone bambaşka bişey yeri doldurulmayacak bır alet =)

niye olm o işlevsel olur en azından işe yarar GPS'ten hesaplıyodur muhtemelen hızı..hem de sağlıklı gerçek veriler sağlar..
Program hoş bir şey ama GPS verisi değil aletin içindeki accelerometer'i kullanıyor hesap yapmak için. Araç içinde iPhone'u tam sabit tutabilirseniz gerçeğe yakın sonuçlar veriyor. G-Tech aletlerinin mantığıyla çalışıyor. Denemek isterseniz programın adı: Dynolicious.

ben 2G çıktı kullandım sonra 3G aldım hala kullanıyorum ve memnunum işte böle devamlı yeni özellikleri çıktığı için memnunum eskimiyo nokia gibi:)

Ben hala 2G kullanıyorum, 3Gs geldiğinde almak istiyordum. Ama sağolsun TRCell sadece il merkezlerinde 3G desteği verdiği için vazgeçtim. Şimdilik 2G işimi görüyor.

Program hoş bir şey ama GPS verisi değil aletin içindeki accelerometer'i kullanıyor hesap yapmak için. Araç içinde iPhone'u tam sabit tutabilirseniz gerçeğe yakın sonuçlar veriyor. G-Tech aletlerinin mantığıyla çalışıyor. Denemek isterseniz programın adı: Dynolicious.

.

biz interneti acıp denıyoduk hep demek gerek yokmuş =)

0-100'ü o şekilde nasıl anlıyo peki..
yediği G kuvvetini hıza çevirmesi belki bi derece ama 100km/h'ye geldiğinde nası anlıyo alet. ??

Geri
Üst Alt