Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İp neon sıkıntı yaratır mı?

Duzgun.agcicek

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba 2016 leon aracım var 4 kapıya ip neon yaptırmak istiyorum daha önce yapan oldu mu sorun yaşar mıyız ileriki zamanlarda veya yaşayanlar oldu mu yardımcı olursanız ve fikir verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Yapanı çok duydum/ gördüm. Sorundan kastınızı tam anlayamadım ama herhangi bir sıkıntı yaşayan da duymadım.

Yapanı çok duydum/ gördüm. Sorundan kastınızı tam anlayamadım ama herhangi bir sıkıntı yaşayan da duymadım.
Bir yeri aradım elimde melzeme var yapar mısınız dedim adam arabayı sordu leon dedim sonra model sordu 2016 dedim arazı ışığı yakar dedi sonra silecek motoru yanar dedi hiç yapma dedi ben de biraz çekindim onlardan sonra sizlerede sormak istedim leonlarda gördünüz mü yaptıran veya yapan arkadaşlar var mı bilgi almak istedim

Bir yeri aradım elimde melzeme var yapar mısınız dedim adam arabayı sordu leon dedim sonra model sordu 2016 dedim arazı ışığı yakar dedi sonra silecek motoru yanar dedi hiç yapma dedi ben de biraz çekindim onlardan sonra sizlerede sormak istedim leonlarda gördünüz mü yaptıran veya yapan arkadaşlar var mı bilgi almak istedim

:D :D arıza ışığı neyse de silecek motoru nıye yansın ya hu :D uğraşmak istememiş sizin ustanız tavan lambasının sigortasını bulup sigorta girişinden enerji alırsa arıza ışığı yakmaz silgi motoru ile de hiçbir bağlantısı olamayan bir şey bu uygulama arıza söz konusu dahi olamaz

Otür sorunlar çıkmaz role yada beyinli şekilde bağlatırsanız fakat şu tür şeyler olabilir örnek olarak kapılar sökülecegi için gıcırtılar olabilir işçilik güzel olmazsa atmalar başlaya bilir görüntü açısından güzel bir şey elde edersiniz

Otür sorunlar çıkmaz role yada beyinli şekilde bağlatırsanız fakat şu tür şeyler olabilir örnek olarak kapılar sökülecegi için gıcırtılar olabilir işçilik güzel olmazsa atmalar başlaya bilir görüntü açısından güzel bir şey elde edersiniz
Evet işçilik önemli sanırım zaten hepsinin çıkışı ayrı olacak bağlantılı değil istanbulda bildiğiniz iyi bir oto elektrikçi var ise onunlada görüşebilirim

:D:D arıza ışığı neyse de silecek motoru nıye yansın ya hu :D uğraşmak istememiş sizin ustanız tavan lambasının sigortasını bulup sigorta girişinden enerji alırsa arıza ışığı yakmaz silgi motoru ile de hiçbir bağlantısı olamayan bir şey bu uygulama arıza söz konusu dahi olamaz
Evet alacağım yerde sizin gibi dedi hatta o zaman çakmaklığa takılan şarjda sorun yapar dedi galiba uğraşmak istemedi ama ne biliyim yok biz yapmıyoruz diyebilirdi gibi düşündüm ama sonuçta hepsinin çıkışı farklı olacak ama elektriği nereden alıcak o konuda fikrim yok cam açma kapama düğmelerinden alınıyor mu acaba

Evet alacağım yerde sizin gibi dedi hatta o zaman çakmaklığa takılan şarjda sorun yapar dedi galiba uğraşmak istemedi ama ne biliyim yok biz yapmıyoruz diyebilirdi gibi düşündüm ama sonuçta hepsinin çıkışı farklı olacak ama elektriği nereden alıcak o konuda fikrim yok cam açma kapama düğmelerinden alınıyor mu acaba

açıkcası iş biraz meşakkatli tek tek kapı içinden ve bagalit arasından sigorta kutusuna kadar kablolama yapmak gerekebilir ya da sizin dediğiniz gibi kapı cam aydınlatma hattına t atılarak yapılabilir ama hiçbir şekilde arıza vs söz konusu olamaz

Geri
Üst Alt