Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İnterlagos jant Leon'da nasıl durur?

007

Kayıtlı Üye
Arkadaslar sciroccodaki 18 inch jantlar leonda nasil durur?

bizim jantlardan güzel değil ki abi neden değiştiresin???

Simdi bizim egitim binasina bir vw audi seat bayiinden satisa geldiler de; scirocco interlagos jantli xenon sunroof dsg 160 hp bir araci bize ozel 63K TL'ye veriyorlamis 3 ayda teslim. Arac full deri koltuk. Resimlerine baktim da jantlara bayildim.. O yuzden bir anda aklima geldi. Bu arada bizim jantlar hic gosterisli degil be Ozanim. Boyle biraz kendini belli etsin istiyorum. Cok zayif geliyor gozume..

Arkadaslar sciroccodaki 18 inch jantlar leonda nasil durur?

Abi bu jantları ben de çok beğeniyorum açıkcası, VW servise sordum tanesine 719TL dediler :D
Gittim replikasını da gördüm orjinal janttan farklı gibi geldi gözüme sanki. Şöyle de amatör bir çalışmam var:
interlagos-Leon-deneme.jpg

Eğer beyaz leon için, iyi photoshop kullanan biri bir düzenleme yaparsa görmek isterim ben de:)
Beyaz bir golf üzerinde (fikir vermesi açısından):
DSC02155.jpg

Simdi bizim egitim binasina bir vw audi seat bayiinden satisa geldiler de; scirocco interlagos jantli xenon sunroof dsg 160 hp bir araci bize ozel 63K TL'ye veriyorlamis 3 ayda teslim. Arac full deri koltuk. Resimlerine baktim da jantlara bayildim.. O yuzden bir anda aklima geldi. Bu arada bizim jantlar hic gosterisli degil be Ozanim. Boyle biraz kendini belli etsin istiyorum. Cok zayif geliyor gozume..

valla bilmiyorum ki abicim, bana da diğer jantlar böyle uyumlu gözükmüyor bu kadar

tamam yolda görüp beğendiğim çok oluyor ama benimkinin yerine zor koyarım gibi geliyor, buarada dışardayken arabanın gidişini izledin mi hiç, özellikle reklam çekimi hızındayken araç?

ben bazen kardeşime falan verdiğimde arabayı geçip arkasından izliyorum da jantlar ve arabanın gidişini hayran hayran bakarak izliyorum

aynı şeyi bende yapıyorum arada bi...giderken görmek acaip bi his oluyo :) ister istemez acaip bi tebessüm oluşuyo insanın yüzünde dimi :D

abi bu size özel nasıl oluyor :) normalde böyle bir aracı 5 buçuk ay gibi bir sürede teslim ediyorlar,3 ay gerçekten çok iyi.yakın arkadaşım beklememek için gitti 10,000 km de yeni aldı bursadan bir tane bu özelliklerde beyaz,deri koltuksuz 59.000 a pahalıya aldıklarını biliyorum araç yoktu dolu piyasada onun gibi ama 63 rakamıda iyiymiş sıfır için,62 tl ye ilk scirocco çıktıgında aynı özelliklerde deri koltuksuz alanını biliyorum,size önerilende bunda fiyat garantisi varmı yoksa sipariş araç gelince yine bir güncelleme yapılcakmıydı ?

scirocco da bu jantlar 17" di galiba 235 lastik var 8 ofset arkadan bakınca baya kalın duruyo çamurlukta yandan bakıncada baya dolgun gösteriyor ama bizim araçlara da güzel durabilir amma velakin 8 ofset sürtme yapmaz mı bizim leonlarda ?

Geri
Üst Alt