Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İngiltere'de sigara almak..

ya kendileri sigarayı üretiyolar sonra da içmeyin diye bas bas bağırtıyolar özellikle türkiyede.O zaman üretme ürettirme böylece içen de olmaz milyonlarca insan hayatı kurtulur.Ama var mı cesaretin kaldırmaya sigarayı??Para daha önemli ya sağlıktan kaldıramıyorlar işte

ya kendileri sigarayı üretiyolar sonra da içmeyin diye bas bas bağırtıyolar özellikle türkiyede.O zaman üretme ürettirme böylece içen de olmaz milyonlarca insan hayatı kurtulur.Ama var mı cesaretin kaldırmaya sigarayı??Para daha önemli ya sağlıktan kaldıramıyorlar işte

+Katılıyorum.

Satışı yasaklansa 'illegal' birşey olsa hay hay içmem. Ama bazıları tütün ürünleri sektöründen milyarlar kazanıyor. Bu yüzden süründürmeye devam ediyorlar.

Köprüden atlamak yasak değil alp, yasak değil diye atlıcan mı şimdi gidip? :D İçmeyin abi şunu yaa. Hayatımda ağzıma koymadım ne sigara ne nargile ne puro vs. Akciğerlerime duman sokmam :) No smoke yes alcohol :D

Dogru bi mantık değil bence bu. Sonuçta herkesin kendi hür iradesi var. Adamların sigara üretimini yasaklaması, içen kişilerin özgürlüğünü kısıtlamak demek.

Yahu kapalı yerlerde sigara içmek yasaklandı diye herkes hükumete yüklendi. Şimdi devlet kökten kaldırsın o zaman sigarayı diyosunuz, alemsiniz valla :D

Zararlı olan herşey devlet tarafında yasaklansaydı, ohhoo yanmıştık valla :)

vay anasina yahu ben almanyadayim 4 senedir hic sorun olmadi..bunlarda da sivil polisler soruo gerci.Türküz ya vardir bi eksigimiz..

ne guzel ıste ya
satılmasın
kımse de zehırlenmesın

yiğit hariç :p

ne yasaklanması ya ben içmek istiyorum abi..

ne içicem sigara yasaklanırsa..
gerçi içecek çok şey var da..

köpeğimimi sarıp içicem.. :D :D

Geri
Üst Alt