Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İngiltere'de postacılar grevde..

Eskiden postacı mı vardı. Güvercin kullansınlar. Bana ne Alp elin ingiliz postacısından beni benim işçim, emeklim ilgilendirir. Gerisi teferruattır

Grev sebebi maaşlar yüzünden mi..?

İş güvenliği. Royal Mail (İngilterenin PTT si) adam yerine makina alcak.

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

Eskiden postacı mı vardı. Güvercin kullansınlar. Bana ne Alp elin ingiliz postacısından beni benim işçim, emeklim ilgilendirir. Gerisi teferruattır

Tabiki öyle abi. Ama dünyadan haberdar olmakta sakınca görmüyorum ben :)

Bu yağmurdan kaçış yok yakında servise geldiğinizde de bankalardaki gibi şikayetlerinizi dinleyecek bir keoska konuşacaksınız. :) Benim dünyam biraz ufak Alp idare et :)

Bu yağmurdan kaçış yok yakında servise geldiğinizde de bankalardaki gibi şikayetlerinizi dinleyecek bir keoska konuşacaksınız. :) Benim dünyam biraz ufak Alp idare et :)

Hayır abicim yanlış anlama. Ama diğer ülkedeki problemler aynı problemleri yaşamamamız için bir örnek olabilir. Burda süpermarketlerde kasiyerlerin yarısı insan yarısı makina. Yakında böyle şeyler bizide bekliyor olabilir..

alp kasiyerin yarısı makine yarısı insan nasıl oluyor sayborg gibi bişimi :D

alp kasiyerin yarısı makine yarısı insan nasıl oluyor sayborg gibi bişimi :D

:D:D:D:D
Emre sen nerenle anladın bunu çok merak ediyorum. Sınavdan çıktın ondandır.:D:D:D:D:D:D Normalde 30 kasiyer çalışacaksa 15 makina 15 kasiyer çalışıyor. Resim çekip eklerim birgün.

Aynı şeyden bahsediyoruz ya Alp. Sibernetik oluşum :D

Geri
Üst Alt