Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İn-dash yardım

sciroccoda bundan orjinalde yokmu yaw? geçenlerde incelerken dikkatimi çekti.

Ne olursa olsun ben doubledeen seçerdim indashlar çok dayanıklı olmuyo ve ekran çıktığında klima ve bazı düğmeleri kapatıyo kafası ayrılabilen doubledeenler görmüştüm sanırım alpine daydı onları bi araştır akşamda aracında bırakmazsın hem görüntü hemde bütünlük çok güzel durur ben ındashları pek sevmiyorum motorize kafası kırılmaya çok müsait ve nazik...

dogukan bende double alırken çok düşündüm lan ben bunu alıyorumda yarın arabayı değiştirdiğimde bu hiçbir arabaya uymaz mecbur üzerinde verecem yada söksemde 300 500 e satacam dedim çok yakın bir arkadasımda in dash vardı oda bana çok söyledi in dash al herzaman kullanabilirsin diye ama dikkat edersen yeni arabalarda teypler öyle eskisi gibi küçük biryere konmuyor ve indash aldıgındada takarsın takmasına ama çerçevesini almak onun o araçta şık durması bunlarıda düşünmen gerek double nasıl her araca uymuyorsa indash de her araca uymayacak hele leonda inan çok basit duruyor indash...

bana kalırsa eğerki ben bu arabaya bir süre daha binerim diyorsan double al satarken bakarsın alacagın arabaya göre vw serisi alırsan büyük ihtimal kullanabilirsin ama diğer markalarada hiçbir şekilde kullanamazsın leona alacagın double ı

indash aldıgındada ilerde alacagın arabaya kullanamama ihtimalin yüksek bunuda düşünürsen almışken double al hiç olmazsa leonda keyfine doyasıya varırsın dört dörtlük olur navigasyonlu alma bence navigasyonlular baya bi pahalı arabanın üstünde gideceğini düşünürsek değmez...

Tercihim İn-dashdan yana olucak bu sefer sanırım bana tavsiye edebilceğiniz marka ve modeli varmıdır pazara kadar sölemem gerekiyor aldığım araca göre in-dash ı satıp tekrar double din alabilirim...

Güncel yarın sölicem ne istediğimi fikirlerinizi bekliyorum...

Güncel.1 saat sonra parayı vereceğim modeli bulamassam Pıonner veya Alpine almasını isticem...

Geri
Üst Alt