Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İn-dash yardım

doukan zaten alacagın cıhazın resmını eklemıssın tesısat kuracam dıyorsan bunlardan uzak duracan jvcde olabılır jvc double-dın bır modelınde kafayı tamamen sokebılıyorsun tek yasayacagın sorun radyo frekansları ıle ılgılı olur onu ayarlatman gerekecek

double dın almalısın indashden daha iyi olucaktır bu pionner indash i bende ersoy abim gibi kullandım harika bir alet kuskun olmasın

indash her araca uyar ama duble din bie cihaz aldığında her arabaya uyduramaz..benim gönlüm indashtan yana ama alınacaksa dvd okuyan usb bağlantısı olan ve ses çıkışları temiz bir alet alınmalı.. hayırlı olsun doukan :)

bence double din al doğukan in dash araçlarda güzel durmuyor. Ayrıca double dinle in dash in söküp takılması arasında aman amanda bi fark yok dubaiden ucuza geliceği içinde kenwood getirt derim, pioneer in yeni serileride olabilir, bu ikisi tuzlu gelirse JVX avx900 güzel cihazdır.

Yorumlarınız için teşekkür ederim yanlız şöle bi durum var şimdi double din alsam her araca uyum sağlayacakmı oda var aklımı karıştıran o beni in-dash e yönlendiren tek neden bu...

double her araca uyum saglamaz ın-dash her araca olur ve kenwooddan uzak dur

pekı kenwood dan uzak durmasını tavsıye etmıssınız.hanı kullandınız da bı sıkıntımı oldu bende kenwood almayı dusnuyorumda kafam karıstı sımdı .bı soelrmısnız.

ses kalıtesınden tutun saglamlıga kadar kenwood ne pıoneer nede alpıne olabılır arıza yaptıgı zaman parca sıkıntısı var pıoneer ve alpınede bu olay fazla yok satıyorum dedıgınız zaman ne pıoneer nede alpıne gıbı satabılırsınız tesısatta bu cıhazı kullanacam dersen sonu husran olur yada soyle baba bır tesısatta ana unıte olarak kenwood kullanan pek gormedım bunlar sanırım yeterlı olur yasanmız tecrubeler sonucu yazılmıs kelımelerdır.

Geri
Üst Alt