Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İmza Kampanyası......

Benim kız kardesım ve kucuk kuzenımde bu okulda okuyorlar seve seve ımza verıyorum gercekten bu olayı duydugumda cok etkılenmıstm.kı o okldakı cockların psıkoljısnı dusunemıorm :confused:

2729 ... Allah rahmet eylesin , umarım benzeri yaşanmaz =(

bende imza verdim.. o okul komple şerefsiz bi okul tüm herkez para gözdür orda ben tam 8 sene okudum dumlupınarda !!!! küçük yiğenimde orda okuyo ama allahtan bu olaydan haberi yok..

2745........................?

konuya ilgiye bak her konuda yazan arkadaşlar daha bu konuya lütfedemediler bende buna üzülüyorum.....

bu ülkede insan hayvan hakları bile insandan öne çıkıyor ya anlamakta güçlük çekiyorum..orada bir ölüm olayı oluyor kı bu anladıgım kadarıyla okulun ihmalsizliği. Haydutun biri çıkıp diyor yaramazdı.Bedduaların en büyüğünü hakediyor.Allah sorumlu olanları bildigi gibi yapsın..

konuya ilgiye bak her konuda yazan arkadaşlar daha bu konuya lütfedemediler bende buna üzülüyorum.....
Konuyu gören arkadaşlar illa ki girip oraya isimlerini, maillerini yazmışlardır. Buraya gelip tekrar ben de imzaladım dememiş olabilirler. Ancak sabah akşam site kapatan yöneticilerimiz bir web sitesinde toplanan isim listesi karşısında bir şey yapar mı? Keşke imkan olsa ıslak imza toplasak.

Merhaba ben daha önce zaten bu linke imza atmıştım ama bu iş sanal imzadan çok sıcak görüşmelerle olur.Umarım benzerleri yada yaşanmaması,hiç olmaması gereken durumlar kimsenin başına gelmez!..:(

xx

Toplam Imza Sayısı : 2772
:( Gerçekten hiçbir çocuk ölmesin

Geri
Üst Alt