Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Bakım

Hayırlı olsun. Hangi serviste yaptırdınız? Ve fiyat bilgisi de verebilirseniz bilgilenmiş oluruz. Teşekkürler

Teşekkürler, Mez oto da sunroof bakımı ve cam suyu hariç 3370₺. Hava filtresi 2 yıl ya da 30.000km ye çıkarılmış.

Hey maşallah. Hava filtresini o zaman 15000km de haybeye değiştiriyorlarmış öyleyse ama yine de bu şekilde de pahalı olmuş.. sizin ilk bakımınız olduğu içinnde olabilir lakin zubizu indirimiyle de çok oynayacağını sanmıyorum. Yine de hayırlısı olsun.

Aslında fiyatlar bu kadar yüksek olmasa yetkili serviste bakımı yaptırmak oldukça önemli.Benim aracın da ağır bakımı yaklaşıyor kara kara düşünüyorum. 😃

Hey maşallah. Hava filtresini o zaman 15000km de haybeye değiştiriyorlarmış öyleyse ama yine de bu şekilde de pahalı olmuş.. sizin ilk bakımınız olduğu içinnde olabilir lakin zubizu indirimiyle de çok oynayacağını sanmıyorum. Yine de hayırlısı olsun.

Aslında fiyatlar bu kadar yüksek olmasa yetkili serviste bakımı yaptırmak oldukça önemli.Benim aracın da ağır bakımı yaklaşıyor kara kara düşünüyorum.

En ucuz burası fiyat verdi.

Geri
Üst Alt