Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk arabam (her zaman favorim)

bu ne böyle :) bu icat edilirken dedem henüz doğmamıştı herhalde

Koltuklar flan cok guzel senesıne gore,alfa tasarımı o donemde daha b kut oldugu ıcın cok ılgımı cekmesede 132bg boxer motor sesı kulaga cok hos gelır:)

kesinlikle severim mert abim biliyosun :) 33üm de olsun isterdim ama keşke 155 Q4'üm olsa.

zamanına göre gercekten cok ıyı araba

ilk aşklar başkadır haklsıın şemun :)

Zamanın en güzel arabalarından biri

O zamanlar Doğan Şahin Spring Broadway gibi modeller çoğunlukta olduğundan bu araba Mercedes gibi kalır Doğan Şahin'in yanında

vah yavrum bu bile leonu geçer iyimi :D

Faruk yapacak bir şey yok eldeki imkanlar doğrultusunda hareket ettik. Lakin sen bu aracın ben ilk aldığımda halini görseydin anlardın nerden nereye gelmiş bu araba diye. Kaan doğrudur kardeşim erya nın önünde bahara kadar yatacak olan araba benimki. Allah izin verirse baharda bizim evin garajına alacağım ve elden geçireceğim bir kaç arkadaşında yardımı ile oynaya oynaya pimp my ride yapacağız

Faruk yapacak bir şey yok eldeki imkanlar doğrultusunda hareket ettik. Lakin sen bu aracın ben ilk aldığımda halini görseydin anlardın nerden nereye gelmiş bu araba diye. Kaan doğrudur kardeşim erya nın önünde bahara kadar yatacak olan araba benimki. Allah izin verirse baharda bizim evin garajına alacağım ve elden geçireceğim bir kaç arkadaşında yardımı ile oynaya oynaya pimp my ride yapacağız

Çok güzel olucak inşallah abicim

Geri
Üst Alt