Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlaç Arıyorum (İNNOHEP 0,35"lik İĞNE)

Yusuf şimdi gördüm hemen sorduruyorum birkaç depoya bulunursa hemen haber veririm buradan alır kargolarım geçmiş olsun

teşekkür ederim arkadaşlar ilgi ve alakanızdan dolayı çok mahcubum
şimdi çanakkalede 1 kutu bulduk kargoya veriliyo bugün :eek:key:

şu saatten itibaren ihtiyacımız 1 kutu kaldı :)

zaten onlar kullanılana kadar hayli hayli bulunur Yusuf abi çok şükür Çok sevindim :)

Ankaradaki başlıca depolarda ilaç yok depocuların söylediği hastanelerin acil servislerinde bulundurulması zorunlu bir iğneymiş bu başkent hastanesi acil servis şefi ile konuştum onlarda yokmu pazartesi numune hastanesi acil servis şefi bir baktıracak bulunursa ne ala inşallah o zamana kadarda bulunur. Çok sevindim Allah şifa versin inşallah en olmadı Eczacılar birliği ithal ilaç birimi var orası para karşılığı vermiyor reçeteyi bana yollarsınız ben ordan alırım olmasada yurt dışından getiriyorlar

Bende şimdi okudum abi araştırmalara başladım arkadaşlara da soyledım İzmiri talan ediyorum bulursam hemen kargoya verip göndericem sana tekrar geçmiş olsun

Gecmis olsun, umarim hersey yolunda gider. Bulursam yazarim bende..

Yusufum beni yarın sabah ararmısın ecza deposunu arayacağım müdürü tanıdığım Bursa ecza koop.

Geri
Üst Alt