Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlaç Arıyorum (İNNOHEP 0,35"lik İĞNE)

Yusuf abi ben yine bakıyorum boşvermiş değilim bulamadım diye eğer bulursam direk alıcam sana kargo yapıcam ama diğer türlü ayın 1.ini bekliyicez . Ama 2 kutu bulmana çok sevindim oda birşeydir. Ben ajandama notumu aldım ayın 1.ine arıyıcam . Ama şuanda araştırmaya devam ediyorum..

çok teşekkür ederim Doğukan ilgi ve alakandan ötürü mahcup oldum.

Estağfurullah abicim bu site sadece buluşmalarda birlikte olmak için mi var , yada burda iyi vakit geçirmek için mi ? aynı durumun yarın benim başıma gelmeyeceğinin bir garantisi yok . her ne kadar birbirimizi tanımasakta ben aynı çatı altında görüyorum buradaki herkesi . Yardımcı olamadım olsam daha çok sevinecektim..

olması gereken büyük depolarda malesef yok.:(
bu arada hasta gebeyse bulunduğunuz yerleşim yerindeki doğum evi yakınlarındaki eczalere bakmanızı tavsiye ederim. tesadüf eseri kimi eczanenin elinde olması gerek.:eek:key:

bu arada hasta gebeyse bulunduğunuz yerleşim yerindeki doğum evi yakınlarındaki eczalere bakmanızı tavsiye ederim. tesadüf eseri kimi eczanenin elinde olması gerek.:eek:key:

onu bende sordum ama çok bulundurulan bir ilaç değilmiş ..:(

Öncelikle Geçmiş olsun...Konuyu okur okumaz istanbuldaki dostlarıma haber verdim. esenyurt ve bakırköy tarafındaki tanıdık eczane ve depolarda maalesef yokmuş. çapa tarafından haber bekliyoruz. Zor bulunan bir ilaçmış, ki karaborsaya düşmüşse eczaneler satmak bile istemez diyorlar. Umarım bulunur.. gelişme olursa yazacağım tekrar....

Yusuf abi birde tanıdık bir eczacı arkadaşım şey dedi. Bu ilacın yerine başka bir ilaç yazdırabilirler dedi yani ille bunu bulamıyorlarsa başka bir ilaca yönlendirebilir doktoru dedi . bilmiyorum belki öyle birşey düşünürsünüz..:confused:

ilgilendiğin için teşekkür ederim Resul
burdaki bütün eczaneleri araştırdık malesef burda da yok :(

Öncelikle Geçmiş olsun...Konuyu okur okumaz istanbuldaki dostlarıma haber verdim. esenyurt ve bakırköy tarafındaki tanıdık eczane ve depolarda maalesef yokmuş. çapa tarafından haber bekliyoruz. Zor bulunan bir ilaçmış, ki karaborsaya düşmüşse eczaneler satmak bile istemez diyorlar. Umarım bulunur.. gelişme olursa yazacağım tekrar....

çok teşekkür ederim habil zor olacak ama bulacaz inşallah :eek:key:

Yusuf abi birde tanıdık bir eczacı arkadaşım şey dedi. Bu ilacın yerine başka bir ilaç yazdırabilirler dedi yani ille bunu bulamıyorlarsa başka bir ilaca yönlendirebilir doktoru dedi . bilmiyorum belki öyle birşey düşünürsünüz..:confused:

Doğukan doktor korkuyomuş muhadilini kullandırmakta
zaten bulamazsak en son çare o olacak galiba...

Neyse abi bakalım bulucaz inşallah. diğer arkadaşlarda araştırıyorlar. Allah büyük.

Geri
Üst Alt