Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizama kavuştum...

ibizastyle2011

Kayıtlı Üye
Tekrar merhaba arkadaşlar bugün ibizama kavuştum.İlerideki günlerde elimden geldiğince araç ile ilgili birşeyler yazmaya çalışıcam..

Ancak ilk dikkatimi çeken şey arabayı aldım eve gelirken 100 km de ortalama yakıt tüketimi 11.5 diyordu:eek: Doktor bu ne:D
Ne zaman normale dönmeye başlar?

Edit 09/12/2010:
Arkadaşlar aracın süspansiyonları bayağı sert, en ufak bir tümsekten geçsem maximum seviyede hissediyorum
Ancak söylenenlere göre sert süspansiyon = iyi yol tutuş imiş..
Bunuda böyle geçiştirelim bari..

Şunu da söylemeden geçemicem aracı biraz daha uzun ve geniş tasarlasaymışlar yani c sınıfı gibi, eminim EN AZ leon kadar fazla tutulurdu.
Her bakışımda tekrar aşık oluyorum arabama

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın ınsallah

acele etme gözünü korkutma..araba daha yeni ..gözün devir ibresinde olsun şimdilik 3 bin deviri pek geçme..

Tüketimi sıfırladığınız zaman 100'le sabit giderken, düşer tüketim değeri. Serviste rölantide veya dur/kalklarda çalışa çalışa yükselmiştir tüketimi.

Hoşgeldiniz aramıza.Aracınızda hayırlı olsun güle güle kullanın.

xx

kazasız belasız.. :)
zamanla düşer merak etmeyin..

Hayırlı olsun,kazasız belasız inşallah..

kazasız belasız kullan :)

Arkadaşlar aracın süspansiyonları bayağı sert, en ufak bir tümsekten geçsem maximum seviyede hissediyorum :)
Ancak söylenenlere göre sert süspansiyon = iyi yol tutuş imiş..
Bunuda böyle geçiştirelim bari..

Şunu da söylemeden geçemicem aracı biraz daha uzun ve geniş tasarlasaymışlar yani c sınıfı gibi, eminim EN AZ leon kadar fazla tutulurdu.
Her bakışımda tekrar aşık oluyorum arabama :)

Geri
Üst Alt