Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamın benzin yakışı ne zaman düşecek ??

Az beygir, az hacim, aynı kasada, nispeten fazla yaktırır, güncel örneği, ayna kasa Ibiza Cupra 180 Ps dsg, İstanbul içinde, aşırı sıkışık trafiğe kalmadan, sakin kullanımda 8.6lt/100km yakıyor, 2050 d/d üstüne çıkılmadan gidebildiği için.

Az beygir, az hacim, aynı kasada, nispeten fazla yaktırır, güncel örneği, ayna kasa Ibiza Cupra 180 Ps dsg, İstanbul içinde, aşırı sıkışık trafiğe kalmadan, sakin kullanımda 8.6lt/100km yakıyor, 2050 d/d üstüne çıkılmadan gidebildiği için.

tamam abi ne kızıon bizde onu dedik ztn:D

benım ıbızam cok dusuk degerler yakıyordu !!! 7 8 lıtre cıvarları

ınan bılemem ancak bıldıgım tek sey var ılk 5000 km ye guvenme ondan sonra degerlerı gozden gecır

5bini geçince biraz daha düşer bence :)

Yok Yok Burçak Abla Gayet Normal Benimde 2.000 Km oldu araç 150 -160 arası doluyor 400 km olmadan dediğin gibi ışık yanıyor servise sordum bende 5- 6000 km den sonra anca düzelir dediler

tamam kardeşim de :D niye herkes bana abla diyor yaaa çok mu yaşlıyım
puhaha komik oluyor abla demeyin yaa bana puhaha

Geri
Üst Alt