Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamın benzin yakışı ne zaman düşecek ??

10lt çok değil o arabaya 1.4 araba yakacağı o. bende fiat bis vardı 12-13 lt yakıyordu yani 50 krş km de:)

yani şimdi çok yakmıyor mu bu araba :confused::confused:

ablacım TL olarak değil LT olarak hesaplarsak çok değil 40 lt ile 400 km yani 10lt/100km de o yüzden ortalama normal benzinli araba bu yakar acımaz ee benzininde kilosu olmuş nerdeyse 4 TL o yüzden cok geliyor göze ama bir LPG taktırsan yarı yarıya düşer

yani şimdi çok yakmıyor mu bu araba :confused::confused:

Arabanız gayet normal yakıyor,fakat benzin illeti insanın canını sıkıyor.yani 20tl ye 5.1lt(benzin) yakıt alıyorsunuz fakat yine 20tl ye 8.6lt(gaz)yakıt alıyorsunuz.araç isterse cocacola ile çalışsın aldıgınız yakıtın lt si ne kdr ucuzsa o kdr rahat ettiriyo haliyle.Bilmiyorum lpg ye karşımısınız fakat çok kasarsa sizi mutlaka bi Lovato kullanın derim.Dediğim gibi benzindeki bu tüketim değerleriniz bence normal...

40lt ile 400+50 gideibiliyosunuz yani, km de 8.9 lt yapiyo ki bu da, yeni arac, kisa mesafe, sehir trafigi dur kalklar, kullanim, kis klima vs gibi bir cok faktoru de hesaba katarsak normaldir.. benim 1.4tsi da 55 lt ile 600-650 de isik yaniyor genelde.. o da 8lt ortalamaya geliyo :)

Bu arada araç otomatikmi?belkide otomatik şanzumanı yoktur fakat bilmediğimden soruyorum.

Geri
Üst Alt