Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamın benzin yakışı ne zaman düşecek ??

Arkadaşlar benzin almaya gittim adama dedimki fulle :) adam dediki yedek depoyuda doldurayımmı :rolleyes:
Dedimki yedek depodamı oluyor :)
Sonra normal depo dolunca kapağın orada bir yere kalem ucu ile bastırarak doldurmaya devam etti...
Bu kerata beni kandırmadı değilmi :) toplamda 208 tl ye doldu...

Bence yedek depoyu doldurmamak lazim. Hem fazladan para verilmiş oluyor hemde bu yakıt ,normal depo bitince kullanılacağı için (böyle tahmin ediyorum) sürekli orda kalip tortu ,birikme,kirlenme yapabilir.

Öyleyse o zaman bir manasi olabilir. Örneğin uzun yola giderken nasil olsa hemen kullanılacağından bildigin petrolcuden bildigin yakittan daha fazla alirsin.Zaten yolda bitireceğinden genleşme sorunu da olmaz.

@ibizastyle2011

benimde başıma aynısı geldi 35 lt den sonra içeri gittim ödeme yapmaya,ekrandan takip ediyorum 40 oldu 43-45-48..dedim ne oluyo pompa yerinden çıktı heralde :)

neyse meğer adam sormadan doldurmuş yedek depoyuda,tam 53 lt benzin aldı araç.

umarım önce yedek depoyu kullanıyodur.henüz 150 km yaptım gösterge hala full dolu gösteriyo.

Hehehe. Hala full gösteriyorsa yedekten yiyordur motor :)

Geri
Üst Alt