Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza

mtekle34

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar
Saat sıfırlama hak.
Seat İbiza aracımı 2017 model 2 gün kullanmadım. Soğuk havalarda, sabah çalıştırdığımda saatin sıfırlandığını gördüm. Daha öncede 2-3 sefer daha yapmıştı. Akü yü servise ölçtürdüm sıkıntı yokdediler. Aklıma takıldı akü boşalıyorsa saat değil herşeyi sıfırlaması laxım değilmi mesela tarih sıfırlamamış radyo kanalları duruyor diğer ayarlar tamam sadece saat. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selam arkadaşlar
Saat sıfırlama hak.
Seat İbiza aracımı 2017 model 2 gün kullanmadım. Soğuk havalarda, sabah çalıştırdığımda saatin sıfırlandığını gördüm. Daha öncede 2-3 sefer daha yapmıştı. Akü yü servise ölçtürdüm sıkıntı yokdediler. Aklıma takıldı akü boşalıyorsa saat değil herşeyi sıfırlaması laxım değilmi mesela tarih sıfırlamamış radyo kanalları duruyor diğer ayarlar tamam sadece saat. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Servise de PC ye bağlatın belki bir arıza kaydı bırakmıştır
Multimedya da ufak pil olması lazım saat gibi şeyleri araç çalışmadan hafızayı tutan

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Yeni kasa ibiza aracım var benimde , bir hafta boyunca hiç kullanmadım dediğiniz gibi sadece saat sıfırlamıştı. Düzelttim daha sonra tekrardan arabayı uzun süre kullanmadım bıraktığım gibiydi bir problem olmadı. Şuan da da 2 hafta olcak garajda yatıyor gidip tekrar kontrol edicem sıfırlamış mı diye kontrol ettikten sonra tekrar yazarım.

Merhaba, aynı aracı Ağustos 2017 de aldım. Şimdiye kadar 9-10 kere saati ayarladım. Saatle birlikte sürüş bilgileri de sıfırlanıyor (Ortalama yakıt tüketimi vs.) ama radyo etkilenmiyor. Geçtiğimiz yaz Eskişehir Seat te bakıma verdim. Durumu anlattım ancak bir sorun bulamadılar. Üstelik bu konuyla ilgili sistemde benden başka kimsenin şikayetinin kayıtlı olmadığını söylediler. Güncelleme yaptık belki düzelir dediler ama düzelmedi. Ara ara sıfırlanıyor saat ve sürüş bilgileri. Düzeltip devam ediyorum.

Bu arada soğukla ya da kullanmamayla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Yaz gününde de yaptı, akşam bırakıp sabah sıfırlandığını da gördüm.

Benim İbiza da Kasım 2018 ispanya çıkışlı demekki yeni kasalarda sorun var. İlginç olan şu saat sıfırlanıyor tarih sıfırlanmıyor. Bu sorunu servislere aktarmak olmalı umarım bir sebep ve çözüm bulabilirler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam bugün aracı kontrol ettim. Sıfırlamamış herşey tıkır tıkır çalışıyor.

Bu arada gizli özellikleri açtırdım , açtırmadan önce saati sıfırlamıştı , belki bununla bir alakası vardır.

Hangi gizli özelikler var acaba servis mi açtı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Servisle alakası yok özel firma tarafından açıldı. Aracın içinde ki bütün özellikleri açtırdım. Kadran selamlama , leaving home - coming home , sayaç , sellektörde sislerin yanması , kısalar yanarken gündüz ledlerinin de yanması, sesli onay kapı açma kapatma ve aklıma gelmeyen bir kaç özellik daha. Bunlarla alakası varmıdır bilmiyorum..

Geri
Üst Alt