Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Yay..!!

ben eski polo 9n de 3.5dan hiçbişey anlamamıştım bence sende direk 5lik tak sıkıntı çıkarmaz ve aracını daha güzel düşürür 3.5hiçbir işe yaramıyo bu yayın resimdeki görüntüsüne göre konuşmak gerekirse anası ağlamış sanki sonradanda boyanmmış gibi duruyo ucuz etin yahnisi nasıl olur sen düşün bence daha güzel bi yay bul arabaya.... omp olmasında voghland -eichbach-kw olsun.... 50mm olsun....

bence -3,5 ları al ..sonra memnun kalma gidip bir de -5 al cebinden iki kere para çıksın en sağlıklısı bu.:rolleyes:
ben -3,5 aldım şimdi -5 istiyorum..ben bilmeden aldım -3,5 yeter demişlerdi arkadaşlar o zamanlar SCW de değildim..ve kullandıkça 5 istemeye başladım..
konumuzla ilgisi olmasa bir cümle vardır yabancı atasözü
cimri iki defa öder..
yada
ben ucuz ma(kalitesiz mal anlamında) alacak kadar zengin değilim..:)

bence -3,5 ları al ..sonra memnun kalma gidip bir de -5 al cebinden iki kere para çıksın en sağlıklısı bu.:rolleyes:
ben -3,5 aldım şimdi -5 istiyorum..ben bilmeden aldım -3,5 yeter demişlerdi arkadaşlar o zamanlar SCW de değildim..ve kullandıkça 5 istemeye başladım..
konumuzla ilgisi olmasa bir cümle vardır yabancı atasözü
cimri iki defa öder..
yada
ben ucuz ma(kalitesiz mal anlamında) alacak kadar zengin değilim..:)

Varol abi direk 5lik al demek istedi :D

Ahı gitmiş vahı kalmış bu yayların. :)

Valla 3.5tan poloda hiçbişey anlamadım abi ama bu leona 3.5voghland aldım içinde galiba 5lik vardı öle düştü yani :) 1.6yayı olmadığı kesin çok düzgün düştü ama hakkını verdi polo ve ibizalarda öle değiil benim polo 5likle bile anca düşmüştü...

yusuf direk 5cm lik alıyoruz sana 3.5cm ile uğraşma tecrübe konuşuyor.. bir tane veliefendini oralarda tanıdık var 5cm lik kapatabiliriz sana ordan ucuz yolu ;) 3.5cm lik alırsan yakarım arabanı :D:D:eek:puhaha

tmamdır koray bundan vazgectım zaten göruntusude hıc iç acıcı degıldı zaten bü düzlüge ckıyım yayıda alıcaz jantıda ıns :D

Herkeze tsekkur edıyorum ve bu haşat olmus yaylardan vazgecıyorum :D

205/40/17 jant lastik, arkaya 3-4 kişi ve full bagaj ile -5lik yayı beraber kullanan var mı ibizada? :)

Geri
Üst Alt