Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza TDI FR Arıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karapale

Kayıtlı Üye
az kilometre yapmış araçla fazla oynanmamış ve uygun fiyatlı TDI FR yada CUPRA arıyorum..? Satan arkadaşlara telefon numaram

0532 7184388

kendinemi alcaksın ? tekrar seata gerimi dönüyorsun kıvanc ?

hayırlısı olur inş.. leon u satmışmıydın kıvanç??

teşekkürler arkadaşlar,, evet aracı sattım sitemizdeki filiz ablaya.. şimdi dizel performanslı bir araç düşünüyorum..seattan kopamıyorum anlayacağınız :D

hanım kızmasın performanslı bi arabaya dedi şeytanlar benim bi suçum yok.. :D :D

ulen benim niye habarım yok:mad:

hadi hayırlı arayışlar tdi fr güzel seçim kanka inşallah bulursun... Bulursunda serhatı inşallah geçersin :D

alırsam serhatla uğraşmam ki s2000 le kalkarım :D

Cupra bulman ımkansız gıbı bsey kıvanc,FR da tr de yok ztn:) 130 luk versıyon var tr de,sahıbınden de 5-6 tane var ama hepsının km ler fazla ıstenen fıyat cok.130 luk golf,bora,toledolar mevcut yıne,onlara da bakabılırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt