Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza LPG Sıralı Sistem

Arkadaşlar Uzun süre düşündükten ve araştırdıktan sonra aracıma lpg taktırmayı düşündüm ve yarın bu işlemi gerçekleştireceğim.. Ortalama günde 30-40 km yol yapıyorum bu da hafta da ortalama 100 ila 150 lira benzine denk geliyor yarı yarıya gitmek varken benzinle ilerlemeyi düşünmüyorum artık. Biliyorum arabaya gaz takmak belki hoş birşey değil ama bizi bu hale getiren devlet utansın.

can bence arabanı satıp 1.6 tdı ve 1.2 tdı ıbıza alsan daha iyi olmazmı. lpgnin zararları belli.

3 aylık arabayı satmam abi bi zararı da olduğunu düşünmüyorum varsa da yaptırırız orası çok etkilemez 1.2 tsı lar 1.4 le aynı yakıyor zaten bende dizeli sevmiyorum antipatim var eski arabamdan dolayı o yüzden I loe LPG :D

ya arabayı satıcak bı daha zarar edıcek falan bunu nası olsa bı kac sene belkı daha fazla kullanırısın
tak kanka sen lpg yi temiz ttemiz takıl :D

bende lpg düşünüyorum banada yarddım ederseniz çok sewinirim

İyi bir teklif alırsanız haberimiz olsun;) Diren diren nereye kadar!

dun gayet iyi bi şekilde sıkıntı yaşamadan yol yaptık
bence iyi bir seçim olmuş lpg

Valla biz aracı 2006 da aldık askere gidene kadar olan uzun yolları çıkardığımızda şehir içinde yaptığım yolu askerden geldiğim 2,5 ayda yaptım lpg sayesinde... Allaha şükür şu an bi sıkıntı yok...

TSI motorlar için de lpg uygulaması varmı? Bunun için yeni bir konu mu açsak acaba :)

Geri
Üst Alt