Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza için multimedya ve far önerisi

ahmett879

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. İbizami satmaktan yine vazgectim :) modifiye tuning vs zerre anlamam yardımınıza ihtiyacım var. Araç 2013 model. Multimedya taktirip far değiştirmeyi düşünüyorum. Istanbul anadolu yakasindayim elimden tutabilecek var mı? :) ne alınmalı nerden alınmalı kacadir nerde montaj yaptirmali yardım eder misiniz? Bütçem max 3bin tl. Konforu düşürecek şeyler istemiyorum. Şimdiden teşekkürler

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
@ULU Abi yardımcı olur sanki ibiza için multimedia konusunu araştırmıştı

kurye ile elden teslime verildi

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Merhaba arkadaşlar. İbizami satmaktan yine vazgectim :) modifiye tuning vs zerre anlamam yardımınıza ihtiyacım var. Araç 2013 model. Multimedya taktirip far değiştirmeyi düşünüyorum. Istanbul anadolu yakasindayim elimden tutabilecek var mı? :) ne alınmalı nerden alınmalı kacadir nerde montaj yaptirmali yardım eder misiniz? Bütçem max 3bin tl. Konforu düşürecek şeyler istemiyorum. Şimdiden teşekkürler

Navix al keyfine bak fiyat uygun gorsel guzel geri kamerada var maşallahi var

PTT İstanbul Şubesinden İadeli Taahhütlü olarak gönderildi.

1000 1200 tl gibi fiyata geri kamera ve arka park sensörü dahil halledilir

kardeşim agvo nun yenı bır modelı cıktı agvo plus diye onu incele derim @ULU abı umranıyede taktırdı gürsel mahallesinde adam arabada tv keyfı yapıyor hep :D
Teveccuhun sevgili ahmet

Musait oldugunda gel birebir gor ahmet kafanda soru işareti kalmasin

Geri
Üst Alt